Wirtualna rzeczywistość w realnym świecie? – teraz to możliwe!

0
2184

Escape room to nowa forma rozrywki w którym uczestnicy mogą poczuć się jak bohaterowie gry komputerowej. Grający mają za zadanie wydostać się z zamkniętego pokoju przed upływem czasu. Jak tego dokonać? Należy rozwiązać zagadki i złamać szyfry co pozwoli otworzyć drzwi i wydostać się z pokoju. Pokoje zagadek to świetna forma rozrywki dla osób w każdym wieku, a jedynym warunkiem jest chęć dobrej zabawy. Escape room to doskonała alternatywa dla osób, które szukają czegoś nowego. Dzięki ofercie franczyzowej jest to również okazja do stworzenia własnego miejsca z pokojami zagadek.

Jak powstały pierwsze pokoje zagadek

Korzenie gier tego typu sięgają 1988 roku w którym powstała pierwsza gra oparta na tekście wyświetlanym na ekranie monitora. Wystarczyła sama treść przygody aby gracz świetnie się bawił i pełen emocji dążył do postawionego przed nim celu – ucieczki z zamkniętego pomieszczenia.

Kolejne lata to ewolucja gier escape room, które zostały wzbogacone przez szczegółową grafikę pomieszczeń. Dzięki temu zyskały ogromną popularność oraz stały się bardziej wymagające i intrygujące. Rozwój ten przyczynił się do zwiększenia popularności wśród użytkowników komputerów, smartfonów oraz tabletów.

Escape room to pewny biznes

Pokoje zagadek to świetna forma rozrywki ale i doskonały pomysł na biznes. Początkowa kwota inwestycji w ofercie franczyzowej zaczyna się od około 12 000 zł. Jest to minimum, które umożliwia stworzenie jednego prostego pokoju zagadek.

Grupa docelowa dla naszego escape roomu to najczęściej grupy przyjaciół, współpracowników ale także całe rodziny. Uczestniczyć w zabawie może każdy bez względu na wiek. Zabawa wymaga kreatywności, analitycznego myślenia oraz zaangażowania i współpracy wszystkich graczy.

Oferta franczyzowa to świetnie rozwiązanie, które zapewnia pomoc w kompleksowym uruchomieniu biznesu. Korzystając z pomocy osób doświadczonych w tego rodzaju biznesie mamy pewność, że otrzymamy kompleksowe wsparcie w ułożeniu scenariusza, przygotowaniu fabuły oraz aranżacji pokoi. To co zapewnia oferta firmy Open The Door to niepowtarzalność każdego pokoju w całej sieci franczyzowej. Takie podejście sprawia, że do naszego unikalnego pokoju zagadek przyciągniemy wielu klientów a w szczególności osoby, które już wcześniej odwiedziły escape roomy w innych lokalizacjach.

Escape room to świetny biznes, który doskonale sprawdzi się w miejscowościach powyżej 50 000 mieszkańców oraz w miasteczkach turystycznych. Z całą pewnością można stwierdzić, że tłumy odwiedzających świadczą o popularności tego typu przedsięwzięć. Z pewnością jest to przyszłościowy biznes, który przyciąga klientów szukających alternatywy dla standardowych wyjść do kina czy na bilard. Dodatkowo franczyzodawca zapewnia przygotowanie unikalnej fabuły, aranżacji oraz scenariusza zabaw.

Spodobał Ci się pomysł?

Dowiedz się więcej o jego franczyzie z firmą Open The Door. Szczegółowe informacje można uzyskać od Pana Dawida Łuszczewskiego:

biuro@openthedoor.net.pl
tel. 785629245
www.openthedoor.net.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]