Skrzynki na piwo

0
1857

W dzisiejszych czasach coraz bardziej opłaca się kupowanie czegokolwiek w dużych ilościach, a jeszcze bardziej hurtowo. Podczas wielkich zakupów ceny często spadają, oferując bardzo tanie produkty, na co kusi się wielu ludzi. Do sprzedaży hurtowej jakichkolwiek produktów potrzebne jest jednak odpowiednie zabezpieczenie, aby można było zarówno przewozić w daleki miejsca, jak i ze spokojem przechowywać w magazynie.

Szklane butelki

Jeśli przedmiotem sprzedaży jest piwo w szklanych butelkach, to przede wszystkim trzeba zaopatrzyć się w w skrzynki na butelki. W takim pojemniku piwo nie zniszczy się poprzez stłuczenie o ziemię, a wewnątrz skrzynki na piwo nie wpadnie inna butelka, dzięki specjalnej budowie, przystosowanej do tego typu produktów. Jednak każda butelka na piwo jest inna. Różnią się przede wszystkim kształtem, pojemnością, wyglądem, kolorem, dlatego też skrzynki na butelki muszą być różnie przystosowane i dostępne do zakupu w odmiennych kształtach. W firmie Schoeller Allibert można zakupić skrzynki plastikowe na butelki z sześciu marek piwnych.

Beck's

Skrzynki na piwo Beck's charakteryzują się srebrno zieloną obudową. Uchwyty są przystosowane do noszenia, poprzez swoją miękkość. Posiada dodatkowo etykiety IML, nadające trójwymiarowy wygląd.

Franziskaner

Te skrzynki również posiadają etykiety IML, jak Beck's, ale kolor to przeważnie odcienie brązu i żółtego. Jej uchwyty podobnie są wykonane z miększego materiału, dzięki czemu przenoszenie jest o wiele bardziej komfortowe.

Jupiler

Jest to najnowsza skrzynka na butelki oferowana przez firmę. Skrzynka została zaprojektowana 2005 roku i ze względu na sukces w Holandii tej marki, skrzynka ta jest popularna. Jest w odcieniach ciemnego żółtego i czerwieni, a na boku widnieje znaczek piwa w kuflu.

Radeberger

Skrzynki stworzone dla tej firmy są najbardziej rozpoznawalne właśnie ze względu na swoją jakość. Są czarne na zewnątrz mi czerwone w środku, co nadaje prawdziwie ekskluzywnego wyglądu. Napis jest wykonany kolorem złotym, dodając pewnego rodzaju bogactwa. Ta skrzynka zawsze przyciąga wzrok.

Leffe

Jest to skrzynka żółta, lekko wpadająca w pomarańcz. Może mieścić wiele butelek piwa ze względu na swoją pojemność i zakupiony produkt. Dostępne są w przedziale od dwóch do dwunastu multipaków butelek. Charakteryzuje się wbudowaną wkładką, dzięki której po wyjęciu dno unosi się, ułatwiając wkładanie pustych butelek.

Veltins

Skrzynki plastikowe na butelki tej marki wyróżniają się przede wszystkim swoim wyglądem. Są biało zielone, a bok jest częściowo odkryty, pokazując połowę wysokości piwa.

Tekst powstał dzięki pomocy specjalistów z Schoeller Allibert – pojemniki, skrzynopalety, rozwiązania logistyczne.

[Głosów:1    Średnia:5/5]