Chcesz założyć firmę z branży urodowej? Tu zdobędziesz cenną wiedzę

0
1914

Salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne i spa cieszą się ogromną popularnością. Polacy coraz chętniej korzystają z usług specjalistów, którzy dbają o nasze zdrowie oraz piękny wygląd. Chcesz wykorzystać potencjał rynku i planujesz założyć firmę z branży hair & beauty? Przedstawiamy miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo cennych wskazówek.

Akademia Versum to internetowe szkolenie z poradami biznesowymi dla właścicieli i managerów salonów urody. Portal został uruchomiony przez twórców Versum, bardzo popularnego oprogramowania, które ułatwia zarządzanie gabinetami kosmetycznymi, salonami fryzjerskimi oraz spa. Obecnie z tego narzędzia korzysta ponad 21 000 użytkowników.

Szkolenie dostępne jest pod adresem www.akademiaversum.pl. Lekcje Akademii Versum dotykają naprawdę interesujących tematów. Oto kilka powodów, dla których warto zainteresować się kursem:

Szkolenie porusza różnorodne branżowe zagadnienia

Materiały zamieszczone na stronach Akademii Versum będę cennym źródłem wiedzy zarówno dla osób, które już prowadzą salon urody, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w branży. Dotyczą one różnych aspektów działalności firm z sektora hair & beauty. Można znaleźć tam artykuły poświęcone m.in.: aranżacji przestrzeni salonu, pozyskiwaniu środków na rozpoczęcie działalności, zagadnieniom prawnym, zdobywaniu i utrzymaniu klientów, promocji, a nawet sposobom na radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych.

Zdobywasz rzetelną wiedzę, której wartość została potwierdzona w praktyce

Szkolenie składa się z kilkudziesięciu lekcji, w wyczerpujący sposób omawiających wybrane zagadnienia. Ich twórcami są specjaliści, którzy działają w branży od wielu lat. Dzięki temu polecają czytelnikom rozwiązania, które przetestowali na własnej skórze. Wśród wykładowców Akademii Versum można znaleźć wiele osobistości znanych i cenionych w branży hair & beauty. Wśród nich warto wymienić m.in.: Ewę Nickel, która przez 20 lat zarządzała przedsiębiorstwami produkującymi sprzęt SPA & wellness oraz Ewę Górę-Zastawny – trenera z zakresu IT, od ponad siedmiu lat związaną ściśle z działalnością w sektorze fryzjersko-kosmetycznym.

Kurs jest w pełni bezpłatny – inwestujesz tylko swój czas

Korzystanie z lekcji Akademii Versum jest w pełni darmowe. Nie wymaga także zakładania konta ani ponoszenia żadnych ukrytych kosztów. Wiedzę z portalu mogą czerpać wszyscy zainteresowani i to bez żadnych ograniczeń.

Uczysz się, kiedy tylko chcesz. Dostajesz informacje o najnowszych materiałach

Każdy, kto prowadzi działalność w branży hair & beauty lub w bliskiej przyszłości planuje założyć salon urody wie, jak cenny jest czas. Własna działalność wymaga naprawdę dużo zaangażowania, przez co właściciele i managerowie są stale zabiegani. Z Akademią Versum branżową wiedzę mogą zdobywać w wolnych chwilach – wystarczy, że otworzą wybraną lekcję na komputerze lub smartfonie. Cenne informacje mogą przyswajać podczas podróży służbowych, w czasie oczekiwania w kolejce w delikatesach, a nawet podczas długiej, odprężającej kąpieli.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]