Chcesz założyć firmę z branży urodowej? Tu zdobędziesz cenną wiedzę

0
1565

Salony fryzjerskie, gabinety kosmetyczne i spa cieszą się ogromną popularnością. Polacy coraz chętniej korzystają z usług specjalistów, którzy dbają o nasze zdrowie oraz piękny wygląd. Chcesz wykorzystać potencjał rynku i planujesz założyć firmę z branży hair & beauty? Przedstawiamy miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo cennych wskazówek.

Akademia Versum to internetowe szkolenie z poradami biznesowymi dla właścicieli i managerów salonów urody. Portal został uruchomiony przez twórców Versum, bardzo popularnego oprogramowania, które ułatwia zarządzanie gabinetami kosmetycznymi, salonami fryzjerskimi oraz spa. Obecnie z tego narzędzia korzysta ponad 21 000 użytkowników.

Książki Altenberg

Szkolenie dostępne jest pod adresem www.akademiaversum.pl. Lekcje Akademii Versum dotykają naprawdę interesujących tematów. Oto kilka powodów, dla których warto zainteresować się kursem:

Szkolenie porusza różnorodne branżowe zagadnienia

Materiały zamieszczone na stronach Akademii Versum będę cennym źródłem wiedzy zarówno dla osób, które już prowadzą salon urody, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w branży. Dotyczą one różnych aspektów działalności firm z sektora hair & beauty. Można znaleźć tam artykuły poświęcone m.in.: aranżacji przestrzeni salonu, pozyskiwaniu środków na rozpoczęcie działalności, zagadnieniom prawnym, zdobywaniu i utrzymaniu klientów, promocji, a nawet sposobom na radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych.

Zdobywasz rzetelną wiedzę, której wartość została potwierdzona w praktyce

Szkolenie składa się z kilkudziesięciu lekcji, w wyczerpujący sposób omawiających wybrane zagadnienia. Ich twórcami są specjaliści, którzy działają w branży od wielu lat. Dzięki temu polecają czytelnikom rozwiązania, które przetestowali na własnej skórze. Wśród wykładowców Akademii Versum można znaleźć wiele osobistości znanych i cenionych w branży hair & beauty. Wśród nich warto wymienić m.in.: Ewę Nickel, która przez 20 lat zarządzała przedsiębiorstwami produkującymi sprzęt SPA & wellness oraz Ewę Górę-Zastawny – trenera z zakresu IT, od ponad siedmiu lat związaną ściśle z działalnością w sektorze fryzjersko-kosmetycznym.

Kurs jest w pełni bezpłatny – inwestujesz tylko swój czas

Korzystanie z lekcji Akademii Versum jest w pełni darmowe. Nie wymaga także zakładania konta ani ponoszenia żadnych ukrytych kosztów. Wiedzę z portalu mogą czerpać wszyscy zainteresowani i to bez żadnych ograniczeń.

Uczysz się, kiedy tylko chcesz. Dostajesz informacje o najnowszych materiałach

Każdy, kto prowadzi działalność w branży hair & beauty lub w bliskiej przyszłości planuje założyć salon urody wie, jak cenny jest czas. Własna działalność wymaga naprawdę dużo zaangażowania, przez co właściciele i managerowie są stale zabiegani. Z Akademią Versum branżową wiedzę mogą zdobywać w wolnych chwilach – wystarczy, że otworzą wybraną lekcję na komputerze lub smartfonie. Cenne informacje mogą przyswajać podczas podróży służbowych, w czasie oczekiwania w kolejce w delikatesach, a nawet podczas długiej, odprężającej kąpieli.

[Głosów:3    Średnia:3.7/5]