Ubezpiecz życie z Nationale Nederlanden

0
2493

Niski poziom świadomości Polaków co do finansowego zabezpieczenia przyszłości swoich najbliższych przekłada się także na niechęć do ubezpieczenia się na życie. Polisy na życie w niektórych wypadkach są konieczne, wymagają ich np. banki od osób zaciągających kredyty hipoteczne. Jakie zatem powinny być ubezpieczenia na życie W Nationale Nederlanden doskonale to wiedzą, a ich umowy na życie to często także ubezpieczenia chroniące również zdrowie ubezpieczonego.

Ubezpiecz życie z Nationale Nederlanden


Czy życie da się ubezpieczyć? W zasadzie nie, ale dzięki podpisaniu umowy ubezpieczenia na życie w Nationale Nederlanden można zadbać o finansową przyszłość swoich najbliższych. Co prawda pieniądze nie zastąpią braku ukochanego członka rodziny, ale finansowe wsparcie z pewnością się przyda zarówno na etapie przygotowywania pochówku, jak i przy konieczności reorganizacji życia po śmierci ubezpieczonego. Dobra polisa na życie w Nationale Nederlanden gwarantuje także wypłatę świadczenia, przeznaczonego na zorganizowanie pochówku ubezpieczonego. Świadczenie jest stosunkowo niskie (obecnie to 5000 złotych), jednak jest wypłacane w ciągu 24 godzin od zgłoszenia takiej potrzeby przez osoby uposażone. To świadczenie jest wliczone do całego świadczenia, co oznacza, że przy wypłacie sumy ubezpieczenia będzie ona pomniejszona o tę właśnie kwotę.

Zdrowie i życie ubezpieczone u fachowców


Dobra polisa na życie w Nationale Nederlanden obejmuje również wsparcie finansowe dla ubezpieczonego i jego rodziny w przypadku, gdy ubezpieczony jest trwałe niezdolny do pracy lub samodzielnej egzystencji. W tym przypadku wysokość wypłaconego świadczenia może być równa sumie ubezpieczenia, jaka miałaby zostać wypłacona po śmierci ubezpieczonego. To również bardzo korzystne rozwiązanie dla osób, które nagle zachorowały lub też uległy poważnemu wypadkowi. Świadczenie może zostać spożytkowane na rehabilitację chorego, ale także na wsparcie finansowe dla rodziny, która w związku z chorobą ubezpieczonego musiała obniżyć standard życia.

Jakie powinno być dobre ubezpieczenie na życie?


W ubezpieczeniach na życie wszystkie warunki powinny być przejrzyste, a składki przystępne. Nationale Nederlanden w ramach jednej umowy pozwala doubezpieczyć nawet 10 osób, a jej ubezpieczenie na życie to również dodatkowe świadczenia, wypłacane zawsze wtedy, gdy są potrzebne. Konieczność zorganizowania pogrzebu czy kosztowna rehabilitacja to przykładowe sytuacje, gdy dodatkowe pieniądze dostępne od ręki są bardzo potrzebne. Do polisy na życie można również dokupić polisę na wypadek zachorowania na nowotwór, który jest najczęstszym sprawcą zgonów wśród polskich pacjentów.

To jedynie kilka powodów, które każdy ubezpieczony powinien brać pod uwagę wybierając ubezpieczenie na życie, dostosowane do potrzeb własnych i najbliższych. Dlatego ubezpiecz życie z Nationale Nederlanden, jeśli nie chcesz, aby trwała niezdolność do pracy, poważne zachorowanie lub nawet śmierć miały mieć wpływ na przyszłość finansową twojej rodziny.

[Głosów:2    Średnia:4.5/5]