Importer z Chin

0
1103

Przedsiębiorstwo o nazwie IZNTRADE funkcjonuje na polskim rynku już od czterdziestu lat. Zatrudnia wielu pracowników posiadających duże doświadczenie oraz szeroką wiedzę w kwestii importu oraz eksportu towarów na międzynarodowym rynku biznesowym. Firma zapewnia kilka rodzajów przewozów – tj.:

 • międzynarodowy transport drogowy,
 • międzynarodowy transport lotniczy,
 • międzynarodowy transport morski.

Dodatkowo, przedsiębiorstwo świadczy kompleksowe usługi logistyczne dla usług magazynowych oraz odprawy celnej.

Szybki i sprawny proces dostawy towarów z Chin do Polski

Tylko odpowiednia logistyka w przedsiębiorstwie może sprawdzić, że odległość z Pekinu do Polski wydaje się być minimalna. Rozpoczynając dostawę towarów, każdy importer z Chin musi zdawać sobie sprawę z kilku istotnych czynników bezpośrednio rzutujących na czas oraz koszt  transportu towarów z Chin. Niezawodność oraz terminowość dostawy ładunków międzynarodowych to klucz do udanej realizacji wszelkich produktów handlowych.

W związku z powyższym dokonując wyboru odpowiedniej firmy należy wziąć pod uwagę jej reputację oraz doświadczenie – w tym zwłaszcza te na gruncie logistyki. Przedsiębiorstwo IZNTRADE to importer z Chin, który zajmuje się dostawą towarów na arenie międzynarodowej. W zakres jego obowiązków wchodzi zarówno dostarczenie ładunków ponadgabarytowych, jak również drobnicowych. Firma zajmuje się także transportem rzeczy osobistych i innych rodzajów ładunków.

Importer z Chin – polityka cenowa

Polityka cenowa przedsiębiorstwa IZNTRADE jest bardzo przejrzysta. O koszcie dostawy ładunku decyduje wiele czynników – tj.:

 • rodzaj przewożonego ładunku,
 • waga, wymiary i objętość ładunku,
 • ubezpieczenie ładunku,
 • pilność realizacji zamówienia,
 • warunki celne,
 • trasa dostawy,
 • pakowanie ładunku,
 • funkcje ładunku.

Warto podkreślić, że wszystkie wymienione powyżej czynniki są omawiane podczas wstępnego kontaktu z klientem, dzięki czemu ma on możliwość samodzielnego wpływu na koszt dostawy ładunku poprzez zmiany niektórych czynników. Wiadomość dotycząca wszelkich wstępnych kosztów dostawy towarów może być podana już podczas kontaktu telefonicznego, bądź mailowego.

Etapy dostawy

Podstawową dewizą firmy IZNTRADE będącej importerem towarów z Chin jest zapewnienie szybkiej dostawy towarów z Chin do Polski po jak najbardziej okazyjnej cenie. Dostarczenie towarów z Chin składa się z ośmiu, wymienionych poniżej etapów:

 1. Planowanie trasy
 2. Pakowanie i etykietowanie ładunku
 3. Dostawa ładunku na lotnisko lub do portu
 4. Odprawa celna
 5. Wysyłka
 6. Śledzenie ładunku
 7. Dostawa towaru w Polsce
 8. Usługi magazynowe.

Importer z Chin IZNTRADE – dlaczego warto go wybrać?

IZNTRADE jawi się jako niezawodny sztab profesjonalistów oraz ich partnerów, którzy mają bardzo duże doświadczenie i wiedzę odnośnie dostarczenia towarów z Chin do Polski na czas. Firmę cechują trzy główne atuty, wyróżniające ich na tle konkurencji – tj.

 1. Rynkowe czterdziestoletnie doświadczenie,
 2. Możliwość dostawy ładunków z wykorzystaniem wszystkich rodzajów transportu,
 3. Możliwość szybkiej oraz w pełni bezpiecznej dostawy ładunków z Chin.

Źródło: https://izntrade.com/

[Głosów:0    Średnia:0/5]