Najlepsze sale konferencyjne nad morzem

0
2034

Spotkania służbowe nie zawsze muszą odbywać się w napiętej atmosferze, w miejscu, w którym się pracuje. O wiele lepsze efekty dają spotkania na neutralnym gruncie, w lokalu, z którego rozciąga się wspaniały widok i gdzie można zapomnieć o codziennych obowiązkach. Bardzo dobrze sprawdzają się w takiej sytuacji sale konferencyjne, które są zlokalizowane nad morzem.

Nad morzem znajduje się wiele wspaniale urządzonych ośrodków wypoczynkowych, w tym pięciogwiazdkowy Hotel Dwór Oliwski. Obiekt ten znajduje się w zabytkowej części Gdańska, w sercu Doliny Radości. Jest to idealne miejsce, w jakim można przygotować spotkanie biznesowe, czy szkolenie dla pracowników. Wszechobecna zieleń, a także bliskość morza czy portu lotniczego sprawiają, że warto wziąć pod uwagę właśnie tę lokalizację. Nad morzem można zarówno profesjonalnie zaaranżować spotkanie biznesowe, jak też wypocząć i znaleźć chwilę na relaks.

Jest to idealny wybór również ze względu na sale konferencyjne nad morzem, które wyróżniają się na tle innych wspaniałym krajobrazem, który jest widoczny z każdego okna. Biznesmeni mają do dyspozycji wysokiej klasy sale, które mogą pomieścić nawet 140 osób. Sale są w pełni przygotowane, więc doskonale sprawdzają się podczas różnych biznesowych spotkań, czy konferencji. Sale są wyposażone w nowoczesny sprzęt audio-video, a przedsiębiorcy mogą dodatkowo skorzystać z wyśmienitego zaplecza gastronomicznego. Do wyboru są jeszcze inne inne atrakcje hotelu, do jakich można zaliczyć Salon SPA, saunę, basen, czy siłownię.

Jeśli istnieje potrzeba zorganizowania spotkania biznesowego, czy konferencji, warto zdecydować się na przyjazd nad morze. Oprócz pięciogwiazdkowych hoteli, można również wziąć pod uwagę pobyt w obiektach hotelarskich, które goszczą przedsiębiorców. Do takich obiektów można na przykład zaliczyć Hotel Jurata, który znajduje się na helu. Można w nim przygotować spotkania biznesowe, delegacje, szkolenia, coatching, czy konferencje. Dodatkowym atutem obiektu są przestronne pokoje dla gości, jak również duży taras, z którego rozciąga się widok na piękne polskie morze.

[Głosów:2    Średnia:5/5]