Wyraź swój styl i osobowość

0
338

Odzież i dodatki oddają to, kim jesteśmy. Dzięki nim można przypisać nas do konkretnej grupy zawodowej, odkryć nasze hobby, gust muzyczny, przynależność do subkultury, a nawet określić poczucie humoru lub dystans do siebie. Dlatego wertujemy sklepowe wieszaki, w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego. Może więc warto pójść o krok dalej i pobudzić własną kreatywność?

Szafy dorosłych Polaków są dość szare. Ubieramy się głównie w ciemne, stonowane kolory, które nie wyróżniają się z tłumu. Młodzież podchodzi dziś do tematu inaczej. Stawia na barwy, rozświetlenie twarzy, ale też przestrzeni wokół siebie. Sięga po zabawne koszulki, kolorowe koszule, garnitury. W ten sposób wyraża siebie, ale też propaguje zaraźliwy entuzjazm. Coraz częściej młodzi ludzie pokazują, że warto jest mieć dystans do siebie oraz życia. Jednocześnie chcą się wyróżniać. A co bardziej wyróżni Cię z tłumu, jeśli nie samodzielnie zaprojektowany t-shirt?

Przedstaw się… na koszulce

T-shirty wracają do łask. Teraz to nie tylko odzież na ciepłe dni lub treningi. Chętnie łączymy je z marynarkami, tworząc luźne, biznesowe looki. Po odłożeniu eleganckiej części, zastępując ją np. swetrem lub rozpinaną bluzą, zyskujemy strój na wyjście ze znajomymi, spacer, zabawy z dziećmi. Warto jednak pamiętać, że dzisiejsze możliwości, oferują nam szeroki wybór kolorów, a nawet fasonów koszulek. Można więc wybrać taki, który będzie podkreślać talię, nie obciążając wizualnie sylwetki. Do wyboru mamy także pełną paletę kolorów, dzięki czemu można dobrać taki, który będzie np. w barwach firmowych.

Kolejnym krokiem jest https://www.123koszulki.pl/ projekt koszulek. Chodzi konkretnie o nadruki. O ile gładkie t-shirty są w porządku, wyglądają schludnie, o tyle nadruk może dodać im pazura lub być dźwignią reklamy. Na koszulkach możesz wydrukować praktycznie wszystko: logo, nazwę własnej firmy, przedstawić pracownika z imienia i nazwiska albo ksywy, możesz postawić na zabawną grafikę, zdjęcie, które jest dla Ciebie ważne, zaczepny, motywujący lub humorystyczny tekst. Możliwości jest naprawdę wiele! Od Ciebie również zależy lokalizacja nadruku: czy znajdzie się na piersi, plecach, a może na rękawku? Może być wyeksponowany lub dyskretny, pobudzający zainteresowanie.

Technika nadruku jest kluczowa

Jeśli chcesz stworzyć własny projekt koszulek, postaw na dobrej jakości firmę, która wykona to zadanie wzorcowo. Do tego należy dobrać odpowiednią technikę druku. Warto sięgnąć po doświadczenie takich zespołów jak 123 Koszulki, które oferują kilka metod.

  • Sitodruk – to opcja dla osób, które potrzebują dużej liczby koszulek, ich kolor nie ma znaczenia. Metoda jest tania i przeznaczona do prostych, jednokolorowych nadruków.
  • Druk cyfrowy DTG – świetna opcja dla osób, które potrzebują jednej lub kilkudziesięciu sztuk. To wielobarwna dbałość o szczegóły. Metoda stosowana na koszulkach bawełnianych.
  • Druk sublimacyjny – opcja dla osób, które chcą odzieży sportowej tzw. „oddychającej”. Stosowana na tkaninach typu policotton czy cool dry mesh. Ekologiczna, zapewniająca żywe kolory i świetną dbałość o detale.
[Głosów:0    Średnia:0/5]