Samsung Galaxy Watch4

0
700

Samsung Galaxy Watch4 to nowy zegarek znanej marki, który dostępny jest w kilku wariantach. Nowe smartwatche umożliwiają nam korzystanie z wielu przydatnych opcji, między innymi analizy składu ciała. Co jeszcze warto wiedzieć, zanim kupimy nowy zegarek Samsung?

Samsung Galaxy Watch4 – jakie zmiany wprowadza marka Samsung?

Nowy zegarek Samsung wyposażony jest w inny system operacyjny niż poprzednie modele marki dostępne na rynku. Mowa o nowoczesnym systemie Wear OS powered by Samsung. Kiedyś zegarki Samsung dysponowały systemem Tizen. Co oznacza dla użytkownika zmiana systemu operacyjnego zegarka? Przede wszystkim mnogość nowych opcji. Samsung Galaxy Watch4 dysponuje większą liczbą użytecznych widgetów niż jego poprzednicy. Smartwatch Galaxy Watch4 umożliwi pokazywanie widgetów wszystkich instalowanych na smartfonie aplikacji mających integrację z systemem Wear OS.

Warto wspomnieć o tym, że za zmianą systemu operacyjnego Samsung Galaxy Watch4 idzie możliwość usprawnienienia płatności Google Pay za pomocą zegarka, a także kompatybilność z Mapami Google, co może być elementem doskonałym przykładowo w czasie terenowych wędrówek. Mnogość dostępnych opcji i szeroko zakrojona integracja z aplikacjami Google to wystarczający powód, aby stwierdzić, że Samsung Galaxy Watch4 to prawdziwie nowoczesny zegarek.

Parametry zdrowotne w Samsung Galaxy Watch4

Wśród jego licznych zalet można wymienić też szeroko zakrojone opcje monitorowania stanu naszego ciała, aktywności oraz snu. Interesującą nowością, z której korzystanie umożliwia smartwatch Galaxy Watch4, jest opcja analizy składu ciała BIA. BIA to analiza impedancji bioelektrycznej. W jej ramach zegarek pozwala między innymi na sprawdzenie masy mięśni szkieletowych, ogólnej ilości tkanki mięśniowej i tkanki tłuszczowej, a nawet aktualnego stanu nawodnienia organizmu. To doskonała wiadomość dla wszystkich osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie, jak również dla tych, które są w trakcie procesu odchudzania lub budowania mięśni. Samsung Galaxy Watch4 monitoruje również sen i jego jakość, a także saturację krwi w czasie snu. Nowy zegarek Samsung, tak jak swoi poprzednicy, po zainstalowaniu odpowiedniej aplikacji i skalibrowaniu z ciśnieniomierzem, umożliwia  mierzy również dokonywanie pomiarów ciśnieniae krwi. Ulepszono w nim opcję śledzenia kondycji. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii pomiar liczby spalonych kalorii i tętna w czasie wysiłku jest dokładniejszy.

Nowy zegarek Samsung – kto powinien kupić ten gadżet?

Nowy zegarek Samsung cechuje się znakomitymi parametrami technicznymi. Jego funkcjonalność jest możliwa dzięki procesorowi Exynos W920, który usprawnia działanie urządzenia. Każdy smartwatch Galaxy Watch4 ma 1,5 GB RAM oraz 16 GB pamięci.

Samsung Galaxy Watch4 to doskonały wybór dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, którym zależy na obserwowaniu swojej aktywności. Dzięki opcji monitorowania składu ciała oraz ulepszonemu systemowi liczenia spalonych kalorii to najlepszy wybór dla osób, które się odchudzają. To również doskonały zegarek na co dzień, który umożliwia swobodny dostęp do aplikacji Google bez konieczności stałego korzystania z telefonu. Na smartwatchu można sprawdzić mapę, ustawić muzykę, a także zapłacić nim za pośrednictwem Google Pay.

[Głosów:1    Średnia:3/5]