Reprezentacyjne koszulki polo z firmowym logo

0
904

Duży wpływ na postrzeganie firmy ma postawa i ubiór jej właścicieli i pracowników. W końcu nie bez powodu powstało powiedzenie: jak cię widzą, tak cię piszą. Każda branża charakteryzuje się rodzajem ubioru. Nie każdy może chodzić w eleganckim garniturze lub szykownej garsonce. Wykonywanie wielu prac wymaga wygodnego, ale także reprezentacyjnego stroju. Stroju, który przy okazji będzie informował o tym, dla jakiej firmy pracujemy. Sprawdzonym sposobem jest zakup koszulek polo z logo firmy.

Dlaczego należy zwracać uwagę na jakość wykonania koszulki?

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju obowiązki wykonują pracownicy, powinni być wyposażeni przez pracodawcę w koszulki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Pracownik reprezentuje firmę i jakość koszulki często utożsamiana jest z jakością wykonywanych przez niego usług. Nie jest mile widziane, gdy koszulka jest rozciągnięta, sprana i spocona.

Jako pracodawcy powinniśmy zatem oferować koszulki, które wykonano z tkanin przyjaznych dla ciała i nie gniotących się. Koszulka ma być wytrzymała, czyli ma zachować swój fason po wielu praniach. Do tego powinna zapewnić dobrą oddychalność.

Gdzie zamówić wysokogatunkowe koszulki polo?

Decydując się na zakup koszulki polo z nadrukiem, należy postawić na współpracę z firmą o wysokich standardach jakościowych. Taką firmą jest śląska Strefa-Logo.

Firma jest uznanym dystrybutorem odzieży z logo w Polsce oraz w całej Unii Europejskiej. Firma uzyskała Certyfikat Rzetelności Krajowego Rejestru Długów. Certyfikat ten daje gwarancję bezpiecznej i bezproblemowej współpracy.

Na jakie rodzaje koszulek dla pracowników można się zdecydować?

Do wyboru jest kilka rodzajów koszulek polo. Na stronie internetowej Strefa-Logo można zamówić:

  • koszulki polo standard,
  • koszulki polo premium,
  • koszulki polo kontrastowe,
  • koszulki polo sportowe,
  • koszulki polo z długim rękawem.

Warto zaznaczyć, że każdy rodzaj koszulki występuje w odsłonie męskiej i damskiej. Jest to bardzo istotna sprawa. Uniwersalne koszulki nie wyglądają bowiem dobrze na nikim. Strefa-Logo oferuje taliowane koszulki dla Pań i klasyczne koszulki polo dla Panów. Można zdecydować się na koszulki bardziej lub mniej dopasowane.

Koszulki polo nadają się do noszenia w cieplejsze i chłodniejsze dni. Koszulki polo z długim rękawem mogą spokojnie zastąpić typową koszulę. Dają jednak większą swobodę ruchów. 

Zamawiając koszulki w Strefa-Logo możemy wybierać z szerokiej palety kolorów. Warto podkreślić nie tylko mnogość kolorów, ale także ogromną ilość ich odcieni. Są tu koszulki polo czarne, białe, czerwone, niebieskie, szare, zielone w odcieniach jaśniejszych i ciemniejszych.

Jak zamówić koszulkę z logo?

Znaczącym atutem współpracy z firmą Strefa-Logo jest możliwość poglądowej wizualizacji koszulki z logo przed zakupem. Co istotne, wizualizacja jest darmowa.

Przed rozpoczęciem zlecenia strony ustalają wielkość, umiejscowienie i wygląd logo. Następnie projekt jest przesyłany na e-mail zamawiającego. Produkcja rusza dopiero po jego zatwierdzeniu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]