Osprzęt do quadów – pomoc przy pracach w ogrodzie i nie tylko

0
3292

Jeśli masz quada i dysponujesz dużym gospodarstwem lub ogrodem, dobrym pomysłem jest przystosowanie posiadającego już urządzenia do pełnienia różnych użytecznych funkcji. Dzięki zamontowaniu na kładzie kosiarki, pługu śnieżnego lub zamiatarki, sprzęt stanie się wielofunkcyjny i bardzo pomocny w domowym obejściu.

Profesjonaliści z doświadczeniem

Quad to praktyczny i funkcjonalny pojazd, którym przemierzamy zazwyczaj niedostępne tereny, ciesząc się ekstremalnym off-road-em. Możemy jednak również zaadaptować go na potrzeby wykonywania pewnych czynności w niewielkim gospodarstwie lub ogrodzie. Quad, który jest w stanie poruszać się w trudnym terenie, świetnie sprawdzi się jako kosiarka czy zamiatarka, a zimą za jego pomocą szybko i sprawnie odśnieżymy podjazd lub drogę z zalegającego śniegu. 

Aby jednak wykonywać te czynności, musimy najpierw zakupić niezbędne oprzyrządowanie. Firma Tielbüerger specjalizuje się w produkcji tego typu narzędzi, będąc światowym specjalistą w produkcji osprzętu do quadów, zamiatarek i osprzętu do kosiarek i traktorków – niezbędnego do utrzymania zieleni, czystości parkingów, chodników, alejek, a także obiektów sportowych, placów szkolnych, łąk i upraw. Firma funkcjonuje na rynku od ponad sześćdziesięciu lat, oferując swoim klientom wysokiej jakości wytrzymały sprzęt.

Użyteczne dodatki

Firma Tielbüerger oferuje swoim klientom między innymi bardzo wytrzymałe i skuteczne pługi, z możliwością montażu do quada. Od tej pory pojazd, który kojarzy się głównie z pokonywaniem, szczególnie trudnych bezdroży może stać się również niezwykle użytecznym urządzeniem, dzięki któremu skutecznie zadbamy o czystość i wygląd obejścia naszego domu, ogrodu lub upraw. Firma Tielbüerger oferuje ponadto elementy dodatkowe, w postaci dźwigni sterującej do lemiesza plugowego oraz linki sterującej. 

Ciekawym rozwiązaniem jest również podłączenie do quada kosiarki. Tielbüerger oferuje modele kosiarki bijakowej T920 z własnym napędem silnikowym, zaczepianej z tyłu quada. Kosiarka posiada noże bijakowe oraz możliwość płynnej regulacji wysokości koszenia. 

Kolejną propozycją firmy Tielbüerger w zakresie dodatkowego wyposażenie quada, jest zamiatarka, model TK620. Tego typu sprzęt montowany jest z przodu quada (firma oferuje również modele montowane z przodu małych traktorków ogrodowych), dając szerokie możliwości zastosowania. Odtąd piasek i wszelkiego typu inne zabrudzenia osadzające się na kostce brukowej w alejkach, na podjeździe lub drodze nie będą stanowiły żadnego problemu i zostaną szybko i sprawnie usunięte.

[Głosów:0    Średnia:0/5]