Oferta systemów zabezpieczeń i pakiet szkoleń

0
1103

Sklep internetowy Montersi.pl to wyjątkowe miejsce w sieci, wyspecjalizowane w ofercie wysokiej jakości urządzeń do różnorodnych systemów zabezpieczeń gotowych do zainstalowania w każdym domu, sklepie czy zakładzie produkcyjnym. Znajdziecie tu tysiące urządzeń i akcesoriów, które pozwalają skompletować system dobrany dokładnie do własnych potrzeb. Dzięki temu nie tylko zyskacie pewność, że kupiliście coś, co jest wam naprawdę potrzebne, ale także dużo zaoszczędzicie na przesyłkach. Zwłaszcza, że sklep Montersi to firma oferująca profesjonalne doradztwo w zakupach.

Tysiące urządzeń w jednym miejscu

Zakupy w sklepie Montersi.pl to ogromna wygoda. Klienci mogą wybierać wśród różnorodnych urządzeń do telewizji przemysłowej, systemów alarmowych, systemów PPOŻ, domofonów i wideodomofonów, automatyki do bram, szlabanów, kontroli dostępu, nagłośnienia, domów inteligentnych, sieci LAN, radiokomunikacji, przewodów, kamer termowizyjnych – https://www.montersi.pl/telewizja-przemyslowa/monitoring-ip/kamery-termowizyjne oraz systemów zasilania. Wszystko dostępne jest w jednym miejscu.

Autoryzowane partnerstwo z markami BCS oraz Satel

Sklep Montersi od ponad dekady jest oficjalnym partnerem marek BCS oraz Satel. Dzięki temu klienci znajdą tu pełen asortyment urządzeń wyprodukowanych przez te firmy. Druga z nich oferuje ponad 400 produktów do systemów alarmowych, automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu.

Z kolei współpraca Montersów z BCS może cieszyć zwłaszcza instalatorów, którzy chętni wybierają urządzenia do monitoringu tej właśnie marki. W sklepie Montersi na przykład kilkaset modeli kamer oraz kilkadziesiąt modeli rejestratorów. Osobom, które kupią sprzęt BCS w sklepie Montersi.pl firma oferuje m.in. usługę gwarancyjno-serwisową w razie awarii, pełen asortyment sprzętu marki, szybką wysyłkę, pomoc przy rozwiązywaniu problemów technicznych oraz atrakcyjną ofertę na urządzenia BCS.

Oferta specjalistycznych szkoleń u Montersów

Poza działalnością handlową Montersi oferują także różnorodne szkolenia tematyczna dla osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, głównie dla instalatorów systemów zabezpieczeń. Wejdź na stronę www.montersi.pl i przekonaj się sam, ile możesz zyskać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]