Nowoczesny program do wypełniania PIT-37 – skorzystaj z aplikacji PitBot

0
431

Rozliczenie podatkowe nie należy do najprzyjemniejszych i najprostszych czynności. Jest to jednak obowiązek każdej osoby otrzymującej dochody, przez co nie mamy wyboru i musimy załatwić wszystkie formalności. Nie musi być to jednak droga przez mękę. Zadbaliśmy o to, tworząc innowacyjne narzędzie do rozliczania PIT w postaci nowoczesnej intuicyjnej aplikacji. Teraz sprawy z urzędem skarbowym załatwisz bez wychodzenia z domu i w bardzo prosty sposób. Poznaj możliwości PitBota, a przekonasz się, że życie może być łatwiejsze!

Jak działa aplikacja PitBot?

To bardzo proste. Podajesz swoje podstawowe dane, odpowiadasz na serię prostych pytań dotyczący Twoich dochodów, a nasza aplikacja weryfikuje wszystko i przesyła do Urzędu skarbowego. To wszystko jest prostsze niż myślisz! Cały proces zajmuje wyłącznie od kilku do kilkunastu minut, jest całkowicie intuicyjny i nie wymaga znajomości skomplikowanych pojęć podatkowych. Staraliśmy się uprościć wszystko maksymalnie, aby nasz program był przystępny dla każdego

Nasz program dostępny jest na standardowe systemy operacyjne w telefonach, czyli Androida i iOS-a, a także w postaci aplikacji na komputery stacjonarne i laptopy. Wybierz odpowiadająca Ci formę rozliczenia  i ciesz się wszystkimi dostępnymi funkcjami – założenie konta jest całkowicie darmowe. O bezpieczeństwo Twoich danych czuwają najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń spełniające normy narzucane przez Ministerstwo Finansów. Więcej informacji o naszym innowacyjnym narzędziu znajdziesz na stronie https://pitbot.pl/ – zapraszamy.

Rozlicz swój PIT-37 z aplikacją PitBot

Deklaracja PIT 37 jest najpopularniejszą deklaracją podatkową składaną przez większość podatników, kiedy pracownik, zleceniobiorca, emeryt czy rencista rozlicza swoje jedyne źródła przychodów rocznych.

Książki Altenberg

Nasz program do wypełniania PIT-37 sprawdzi poprawność Twojego zeznania i automatycznie uzupełni niezbędne pola. Koniec ze żmudną, czasochłonną pracą i obliczeniami z kalkulatorem. To spora oszczędność czasu – nie będziesz musiał martwić się o dostarczenie dokumentów do urzędu skarbowego, cała operacja odbywa się drogą elektroniczną. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, wykonując proste kroki, a wszystkie formalności załatwisz bez żadnych problemów.

W razie konieczności masz możliwość konsultacji ze specjalistą na specjalnie wbudowanym w aplikację czacie. Dostaniesz gwarancję, że wszystko zostało uzupełnione poprawnie, a rozliczenie jest jak najkorzystniejsze dla Ciebie. 

Wypróbuj narzędzie i przekonaj się, że rozliczanie z Urzędem Skarbowym może być naprawdę proste. Zapewnij sobie wygodę, jakiej jeszcze nie było!

[Głosów:0    Średnia:0/5]