Nowoczesny program do wypełniania PIT-37 – skorzystaj z aplikacji PitBot

0
595

Rozliczenie podatkowe nie należy do najprzyjemniejszych i najprostszych czynności. Jest to jednak obowiązek każdej osoby otrzymującej dochody, przez co nie mamy wyboru i musimy załatwić wszystkie formalności. Nie musi być to jednak droga przez mękę. Zadbaliśmy o to, tworząc innowacyjne narzędzie do rozliczania PIT w postaci nowoczesnej intuicyjnej aplikacji. Teraz sprawy z urzędem skarbowym załatwisz bez wychodzenia z domu i w bardzo prosty sposób. Poznaj możliwości PitBota, a przekonasz się, że życie może być łatwiejsze!

Jak działa aplikacja PitBot?

To bardzo proste. Podajesz swoje podstawowe dane, odpowiadasz na serię prostych pytań dotyczący Twoich dochodów, a nasza aplikacja weryfikuje wszystko i przesyła do Urzędu skarbowego. To wszystko jest prostsze niż myślisz! Cały proces zajmuje wyłącznie od kilku do kilkunastu minut, jest całkowicie intuicyjny i nie wymaga znajomości skomplikowanych pojęć podatkowych. Staraliśmy się uprościć wszystko maksymalnie, aby nasz program był przystępny dla każdego

Nasz program dostępny jest na standardowe systemy operacyjne w telefonach, czyli Androida i iOS-a, a także w postaci aplikacji na komputery stacjonarne i laptopy. Wybierz odpowiadająca Ci formę rozliczenia  i ciesz się wszystkimi dostępnymi funkcjami – założenie konta jest całkowicie darmowe. O bezpieczeństwo Twoich danych czuwają najnowocześniejsze systemy zabezpieczeń spełniające normy narzucane przez Ministerstwo Finansów. Więcej informacji o naszym innowacyjnym narzędziu znajdziesz na stronie https://pitbot.pl/ – zapraszamy.

Rozlicz swój PIT-37 z aplikacją PitBot

Deklaracja PIT 37 jest najpopularniejszą deklaracją podatkową składaną przez większość podatników, kiedy pracownik, zleceniobiorca, emeryt czy rencista rozlicza swoje jedyne źródła przychodów rocznych.

Nasz program do wypełniania PIT-37 sprawdzi poprawność Twojego zeznania i automatycznie uzupełni niezbędne pola. Koniec ze żmudną, czasochłonną pracą i obliczeniami z kalkulatorem. To spora oszczędność czasu – nie będziesz musiał martwić się o dostarczenie dokumentów do urzędu skarbowego, cała operacja odbywa się drogą elektroniczną. Wystarczy, że poświęcisz kilka minut, wykonując proste kroki, a wszystkie formalności załatwisz bez żadnych problemów.

W razie konieczności masz możliwość konsultacji ze specjalistą na specjalnie wbudowanym w aplikację czacie. Dostaniesz gwarancję, że wszystko zostało uzupełnione poprawnie, a rozliczenie jest jak najkorzystniejsze dla Ciebie. 

Wypróbuj narzędzie i przekonaj się, że rozliczanie z Urzędem Skarbowym może być naprawdę proste. Zapewnij sobie wygodę, jakiej jeszcze nie było!

[Głosów:0    Średnia:0/5]