Meble kuchenne od producenta

0
1163

Zlecając wykonanie mebli bezpośrednio u producenta, zyskujemy możliwość dostosowania jego oferty do własnych potrzeb oraz zamówienia mebli na wymiar, które idealnie wypełnią urządzane przez nas wnętrze. To szczególnie wygodne w przypadku kuchni, która dzięki takiemu rozwiązaniu może stać się maksymalnie funkcjonalna.

Szafki kuchenne na wymiar

Dlaczego zabudowa na wymiar do kuchni jest lepsza od kupna gotowych zestawów mebli? Komplety mebli z reguły posiadają standardowe wymiary i bardzo często nie da się ich idealnie wpasować w pomieszczenie, którym dysponujemy. Natomiast, kiedy decydujemy się na zabudowę wykonywaną na zamówienie, jesteśmy w stanie optymalnie wykorzystać każdą przestrzeń, a do tego sami możemy dobrać elementy, z których składać będzie się nasza zabudowa czy chociażby dostosować wyposażenie szafek do naszych potrzeb. Poza tym, kiedy zamawiamy meble kuchenne od producenta, do wyboru mamy gamę materiałów, kolorów i wykończeń. Możemy dowolnie łączyć je, by styl pomieszczenia idealnie odzwierciedlał nasz gust. Tym sposobem kuchnia stanie się miejscem, w którym z całą pewnością będziesz czuć się dobrze. W kuchni na wymiar łatwiejszy będzie tez dobór sprzętu i dodatków. Wszystkie elementy mogą idealnie do siebie pasować. I na koniec, warto pamiętać też o tym, że kupując meble prosto od producenta, mamy większą możliwość negocjacji cen czy uzyskania korzystnego rabatu.

Szafki kuchenne na wymiar

Zasady wykonywania szafek kuchennych

O naszej wygodzie podczas użytkowania mebli kuchennych od producenta dodatkowo decydować będą zasady ich produkcji. Ponieważ szafki stawiane są na regulowanych nóżkach, z łatwością możemy dostosować ich wysokość do naszego wzrostu. Prostsze będzie również ich wypoziomowanie, bez względu na ewentualne nierówności występujące w podłodze. Ponadto, za sprawą wykorzystania nóżek, meble wykonywane na wymiar posiadać będą standardowe wysokości korpusów i frontów, a co za tym idzie, osadzenie w nich urządzeń do zabudowy nie będzie stanowić problemu. Kolejna kwestia to dostosowanie głębokości szafek i odpowiedni sposób ich montażu w zależności od rodzaju wybranych przez nas uchwytów oraz zastosowanie blend, które maskują niewykorzystane przestrzenie pomiędzy szafkami, nadając kuchni spójny i estetyczny wygląd, a w niektórych przypadkach również umożliwiają otwieranie drzwiczek pod wymaganym kątem. Wszystkie te zasady sprawiają, że zabudowa stanowi harmonijną całość, a nasza kuchnia prezentuje się perfekcyjnie.

Zasady wykonywania szafek kuchennych

Meble kuchenne od producenta – jakie wybrać?

Profesjonalny producent  mebli na wymiar zaoferuje Ci pomoc na każdym etapie remontu: od projektu po montaż. Podczas planowania zaś udostępni Ci wzorniki materiałów i kolorów korpusów, frontów i blatów. Dzięki temu dużo łatwiej będzie Ci zdecydować, jaki materiał będzie dominował w Twojej nowej kuchnie: kamień czy drewno? A może uda Ci się w estetyczny sposób stworzyć nieoczywisty zestaw.

Najlepsi producenci mebli kuchennych?

Gdzie szukać informacji i skąd czerpać wiedzę na temat godnych zaufania producentów mebli kuchennych? W pierwszej kolejności dobrze jest sprawdzić w okolicy. Najlepiej, kiedy producent posiada studio, w którym, poza wzornikami, możemy oglądnąć gotowe meble na ekspozycjach. Kiedy nie możemy posiłkować się opiniami znajomych osób, szukajmy ich online. W Internecie z całą pewnością znajdziemy polecane studia kuchenne działające w pobliżu.

Wszystkie zaprezentowane tu realizacje mebli kuchennych i inne inspiracje sprawdzić można na stronie producenta Verle Küchen.

Najlepsi producenci mebli kuchennych

[Głosów:2    Średnia:5/5]