Less Mess Storage Wrocław – jak to działa?

0
1630

Mimo, że self storage zyskuje coraz większą popularność, nie tylko za granicą, ale również w Polsce, wciąż wiele osób nie wie, na czym polega działanie magazynów samoobsługowych. Tymczasem to bardzo proste rozwiązanie, służące do przechowywania dowolnych przedmiotów – od dokumentów, po sprzęt elektroniczny i meble. Firmą oferującą takie usługi jest Less Mess Storage. Co trzeba zrobić, żeby móc wynająć swój magazyn? Sprawdź na https://www.lessmess.storage/self-storage-wroclaw/.

Jak korzystać z magazynów samoobsługowych?

Less Mess Storage proponuje swoim klientom do wyboru pomieszczenia o różnych wymiarach, wobec tego łatwo znaleźć coś, co odpowiada naszym potrzebom. Przykładowo, jeśli potrzebujemy przechować zaledwie kilka drobiazgów, prawdopodobnie wystarczy nam schowek o powierzchni 0,5 czy 1 m². Znaczna ilość wyposażenia może z kolei trafić do magazynów, które mogą sięgać 15,5 m² (lub więcej). Oczywiście nie ma żadnego problemu w zmianie magazynu. Gdy niewielki schowek przestanie nam wystarczać, możemy przenieść składowane rzeczy do większego boksu, tak byśmy mogli zachować porządek.

W umowie najmu określamy, jak długo potrzebujemy magazynu, choć termin ten można regularnie przedłużać. W związku z tym z self storage korzystają zarówno osoby, które potrzebują jedynie tymczasowego rozwiązania – np. podczas przeprowadzki – jak i ci, którzy traktują przechowalnię jako stałe „przedłużenie” biura czy mieszkania.

Po zawarciu umowy możemy już zagospodarować nasz magazyn. Przysługuje nam do niego indywidualny kod dostępu, gwarantujący, że nikt inny nie może dostać się do środka. Drzwi są również zabezpieczone kłódką, a cały obiekt Less Mess Storage jest wyposażony w całodobowy alarm, który natychmiast daje znać, że ktoś nieuprawniony wszedł na teren budynku.

My z kolei możemy zaglądać do swojego schowka bez względu na porę i dzień. Nawet w weekendy i święta, przez 24 godziny na dobę możemy do woli przewozić rzeczy do magazynu lub je stamtąd zabierać. Nie zabraknie też kartonów niezbędnych do uporządkowania przechowywanych drobiazgów.

Magazyny samoobsługowe we Wrocławiu

Obecnie tylko jeden punkt Less Mess Storage znajduje się we Wrocławiu – możemy go znaleźć przy ulicy Pełczyńskiej 19. Pozostałe obiekty mieszczą się w Warszawie, w Trójmieście, w Krakowie (w listopadzie planowane jest otwarcie kolejnego) oraz w Poznaniu (gdzie również trwają prace nad nowym punktem, który prawdopodobnie będzie gotowy w grudniu). Ponieważ jednak zainteresowanie usługą self storage wzrasta, możemy się spodziewać, że firma rozszerzy swoją działalność w już istniejących lokalizacjach oraz poza nimi.

Schowki mogą wynajmować i przedsiębiorcy, i klienci indywidualni. Ceny są na tyle przystępne, że właściwie każdy może się zdecydować. To wygodne rozwiązanie, kiedy chcemy zaoszczędzić trochę miejsca, a jednocześnie nie martwić się o warunki przechowywania ważnych dla nas przedmiotów.

[Głosów:1    Średnia:5/5]