Kupuj i sprzedawaj za pomocą skup książek – Tychy!

0
5302

Twój ulubiony autor wydał kolejną książkę, a ty nie masz miejsca w swojej domowej biblioteczce? Nie ma się czym martwić. Wystarczy, że wybierzesz kilka egzemplarzy, które na twoim regale jedynie zbierają kurz, a następnie wejdziesz na stronę internetową, która oferuje skup książek – Tychy. Zyskujesz nie tylko przestrzeń w swoim domu, lecz także masz niepowtarzalną okazję wypełnić ją na nowo. Znajdź idealne tytuły dla siebie i ciesz się niskimi cenami!

W jaki sposób mogę sprzedać książki w skupie?

Ze względu na to, że skup działa jedynie online, nie musisz martwić się długimi podróżami. Właściwie całą transakcje jesteś w stanie załatwić nie wychodząc z domu! Przygotuj książki, które chcesz sprzedać, a następnie wejdź na stronę skupu. Na stronie internetowej wpisz numer ISBN, który znajdziesz na każdej z książek. Zazwyczaj kod znajduje się z tyłu książki w dolnym rogu. Jeśli twoja książka powstała nie wcześniej niż w 2006 roku, otrzymasz gwarantowaną kwotę, która skup jest w stanie ci zapłacić. Kolejnym krokiem jest wysłanie paczki. Możesz to zrobić za pośrednictwem kuriera, którego opłaci skup lub samodzielnie. Korzystając z drugiej opcji możesz liczyć na zwrot pieniędzy w wysokości 7 zł. Należy pamiętać, że minimalny koszt całej transakcji to 40 zł, dlatego warto przygotować od razu kilka egzemplarzy.

Czy mogę kupić książkę w skupie?

Czy wiesz jaki jest idealny sposób na zagospodarowanie przestrzeni? Gdy pozbędziesz się części swoich starych książek, najlepszym rozwiązaniem będzie ponowne zapełnienie regałów. Swoje upragnione tytuły znajdziesz na tej samej stronie. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię i cieszyć się atrakcyjnymi cenami. Rozbudowane filtry na stronie internetowej, sprawiają, że znalezienie odpowiedniej książki jest bardzo łatwe. Możemy wybrać nie tylko kategorię, lecz także autora książek lub konkretne wydawnictwo. Co więcej, mamy możliwość dostosowania cen do naszych preferencji, a także grubość okładki czy wielkość książki. Każda z pozycji posiada specjalny opis, który zdradza nam stan książki. Dzięki temu nie kupujemy kota w worku. Wiemy doskonale czy książka posiada ślady użytkowania, czy jest jak nowa.

Co zrobić, aby książka, którą zamówiłem była u mnie już kolejnego dnia?

Każdy kto korzysta z zakupów online, zna uczucie wyczekiwania paczki. Istnieje sposób, dzięki któremu mamy możliwość otrzymania przesyłki już kolejnego dnia. Wystarczy, że złożymy zamówienie do godziny 12:00. Dzięki temu istnieje największe prawdopodobieństwo, że nasza wpłata zostanie zaksięgowana. Jeśli płatność dokonujemy za pomocą tradycyjnego przelewu, a nie platformy PayU, wystarczy, że wyślemy potwierdzenie przelewu do skupu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]