Kontenery sanitarne G-CON to funkcjonalne oraz ekonomiczny rozwiązanie technologiczne

0
458

Czym są kontenery sanitarne? Kontenery są to bardzo wygodne rozwiązania technologiczne, które znajdują zastosowanie wszędzie tam gdzie istnieje potrzeba zapewnienia zaplecza sanitarnego. Znajdują one swoje zastosowanie głównie na budowach, imprezach masowych lub na wszelkich innych placach lub miejscach gdzie potrzebne jest szybkie zapewnienie obsługi sanitarnej, w postaci przenośnych pryszniców, umywalek oraz toalet.

Wyposażenie kontenerów sanitarnych G-CON

Producent kontenerów g-con.pl dba o wysoki standard wyposażenia powyższych kontenerów. Projektowane one są z myślą o wysokich wymaganiach klientów. Kontenery są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Znajdują się tam poręcze podtrzymujące oraz podjazdy dla wózków. Należy także wspomnieć o dostatecznej ilości przestrzeni w środku, która pozwala na komfortowe korzystanie z urządzeń.

Oprócz specjalnych udogodnień, w standardzie wyposażenia kontenera sanitarnego można wymienić pełne wyposażenie urządzeń sanitarnych w postaci umywalek oraz toalet. Każdy kontener wyposażony jest w osobną instalację wodną oraz kanalizacyjną. Dodatkowo na stanie kontenera wyróżnić można także niezależną instalację grzewczą, podgrzewacze wody, grzejniki oraz oświetlenie.

Kontenery sanitarne G-CON są rozwiązaniami technicznymi, które mogą być stosowane podczas różnych warunków atmosferycznych. W związku z powyższym stanowią one doskonałe zaplecze sanitarne dla ekip budowlanych, które wymagają dostępu do bloków sanitarnych przez cały okres trwania budowy. Niekiedy prace budowlane są prowadzone także w warunkach łagodnych zim.

Producenci sprzętu dbają o rozwiązania technologiczne kontenerów projektowanych na indywidualne zamówienie odbiorców. Ich projekty uwzględniają projekty o różnej skali. Dotyczy to małych obiektów stanowiących pojedyńcze jednostki, jaki i obiektów mających służyć jako elementy do zabudowy modułowej. Odbiorcy produktów kontenerowych znajdują się w branży wystawienniczej, budowlanej, rozrywkowej oraz militarnej.

Solidny projekt i wykonanie kontenerów sprawia, że są to budynki tymczasowe, które mogą być stosowane w warunkach ekstremalnych przez bardzo długi czas. W związku z powyższym kontenery sanitarne G-CON to rozwiązanie długofalowe oraz niezwykle ekonomiczne. Gdy przestają one zaspokajać potrzeby danej firmy lub gdy stają się zbędne można je sprzedać na rynku wtórnym, na którym sprzedaż zapewnia zwrot poniesionych wcześniej kosztów. Należy zauważyć, że kontenery sanitarne, dzięki swojej trwałości oraz uniwersalności, produkowane są w zgodzie z nowoczesnymi trendami produkcji przyjaznej środowisku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]