iPhone Xs MAX – jaki jest naprawdę?

0
1943

Najnowszy iPhone Xs MAX na całym świecie podbija serca fanów firmy Apple. Zobacz, dlaczego warto kupić najnowszego iPhone’a i koniecznie sprawdź, co warto wiedzieć przed jego zakupem.

Dość wcześnie, bo jeszcze przed premierą, iPhone Xs Max wśród fanów najnowszych rozwiązań technologicznych wzbudzał nie lada emocje. Nie powinno więc nikogo dziwić, że nowe iPhone’y rozchodzą się jak świeże bułeczki. I choć od czasu stroniący od nowości technologicznych sceptycy podnoszą krytyczne głosy w stronę najnowszych modeli, pochlebne opinie bez wątpienia mają zdecydowanie większą przewagę. Zobacz, jaki naprawdę jest iPhone Xs MAX i sprawdź, dlaczego warto go mieć.

iPhone Xs Max – zalety, które warto znać

Z łatwością można zauważyć, że najnowszy iPhone firmy Apple charakteryzuje się dość dużą przekątną ekranu, przez co niektórzy uważają, że telefon ten może okazać się zbyt masywny. Na szczęście jest zupełnie inaczej. Ludzie na całym świecie są zaskoczeni tym, że iPhone Xs MAX okazał się być niezwykle cienki i – mimo pokaźnego rozmiaru – jest stosunkowo lekki. Jednak to nie wszystkie zalety, którymi mogą się poszczycić jego twórcy.

Już od samego początku zarówno testerzy jak i standardowi użytkownicy wyraźnie podkreślają, że w porównaniu do poprzednich modeli ten jest o niebo lepszy. Od pierwszych chwil można bowiem zauważyć, że face ID działa kilkadziesiąt razy szybciej, strony ładują się szybko i bezproblemowo, szkło zarówno z przodu, jak i z tyłu wykazuje się większą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, poziom nasycenia pixeli okazał się być naprawdę imponujący, a czas pracy na jednym ładowaniu jest dłuższy, niż w starszych iPhone’ach.

Co znajduje się w pudełku i co warto dokupić?

Decydując się na zakup iPhone Xs MAX musimy pamiętać, że w pudełku znajduje się telefon, EarPods, Przewód z Lightning na USB, a także zasilacz USB o mocy 5 W. I choć zestaw ten dla wielu może okazać się wystarczający, przezorni bez chwili zawahania decydują się na dodatkowe rozwiązania, które ułatwią i uprzyjemnią im użytkowanie iPhone’a zarówno teraz, jak i w przyszłości. Już na starcie warto zainwestować w dobre etui ochronne do iPhone’a, solidne szkło na ekran i niezawodny w wielu kryzysowych sytuacjach powerbank. Wszystkie te elementy z pewnością pozwolą uniknąć lub zminimalizować skutki niechcianych niespodzianek.

Gdzie kupić akcesoria do iPhone’a?

Oszczędni bez zawahania sięgają po niecertyfikowane akcesoria ze złączem Lightning. Jest to ogromny błąd, bowiem ten niepozorny krok może nieść za sobą katastrofalne skutki. Znawcy współczesnych technologii niejednokrotnie ostrzegają, że niecertyfikowane, czyli mówiąc inaczej – podrobione akcesoria do telefonów mogą wywrzeć negatywny wpływ na urządzenia z systemem iOS, co w efekcie prowadzi do jego uszkodzenia. Aby uniknąć ewentualnych problemów, warto od samego początku sięgać po pochodzące ze sprawdzonych źródeł i przede wszystkim certyfikowane akcesoria do iPhone’ów. Jednym z kilku sprawdzonych źródeł jest między innymi maclife.pl.

[Głosów:2    Średnia:3/5]