Trening EMS jako rozwiązanie dla osób, pragnących uzyskać szybki efekt modelowania sylwetki

0
1388

Modelowanie sylwetki tak, aby była szczupła, zgrabna i pozbawiona cellulitu, jest dla wielu kobiet nie lada wyzwaniem. Z kolei mężczyźni marzą o rozbudowanych mięśniach i wysportowanej sylwetce, ale nigdy efekt ten nie chce pojawić się sam, bez wysiłku. Jak zatem można przyspieszyć ten proces?

Czym jest trening EMS?

Trening EMS jest profesjonalnie i kompleksowo przygotowanym planem ćwiczeń, opierającym się o ścisłą współpracę osoby ćwiczącej z trenerem personalnym. Dzięki dogłębnej znajomości celów oraz pragnień, a także indywidualnych możliwości wynikających między innymi ze stanu zdrowia, plan może być szczegółowo dostosowany do każdej osoby.

Jednocześnie system EMS został opracowany w taki sposób, aby łączyć możliwości tradycyjnego treningu oraz innowacyjnej metody, która polega na elektrostymulacji mięśni. Dzięki takiemu połączeniu efekty ćwiczeń osiągane są znacznie szybciej i są mniej wymagające od samego uczestnika. Wystarczy jedynie 30 minut dziennie, dwa razy w tygodniu, aby już po 4 takich sesjach uczestnicy treningu zobaczyli rezultaty.

Jak działa elektrostymulacja mięśni?

Elektrostymulacja mięśni polega na ich pobudzeniu dzięki idealnie dobranym impulsom elektrycznym. Mają one za zadanie aktywizować dziesięć największych i najważniejszych partii mięśni w ludzkim organizmie, w taki sposób, aby nie było do tego konieczne wykorzystanie ciężarów ani skomplikowanych ćwiczeń.

W efekcie, elektrostymulacja prowadzi do szybkiej redukcji tkanki tłuszczowej. Spada waga, zmniejsza się obwód talii czy bioder. Z kolei pobudzane mięśnie zaczynają lepiej i wydajniej pracować, dzięki czemu rośnie ogólna masa mięśniowa, a także poprawia się kondycja i sprawność fizyczna. Nie bez znaczenia jest również, że impulsy elektryczne działają jak masaż, co wpływa na poprawę krążenia krwi. W efekcie całe ciało jest lepiej dotlenione i odżywione, przez co poprawia się jego jędrność i zaczyna wyglądać młodziej.

Masz fitness i chcesz mieć w nim system EMS? Wybierz MEON!

Jeśli jesteś trenerem personalnym z własnym, kameralnym studiem, albo właścicielem dużego fitness clubu, w którym planujesz wprowadzić innowacje, EMS jest dla ciebie. To nowoczesna metoda, która na pewno orzyciagni3 do ciebie tłumy.

A dlaczego warto wybrać akurat MEON EMS? Odznacza się on nie tylko innowacyjnością i przynoszeniem szybkich rezultatów. Jest też wygodny, między innymi dlatego, że nie wymaga zwilżania elektrod. Jest też bezprzewodowy i umożliwia sterowanie z odległości 50 m. Dzięki temu osoba trenująca ma pełną swobodę ruchów podczas każdego rodzaju treningu funkcjonalnego, do którego dedykowany jest EMS. MEON pomyślał też o tym, by kombinezon był ładny, elegancki i higieniczny. Z kolei 7 możliwych do zaprogramowania rodzajów treningu pozwoli na osiągniecie idealnych wyników każdemu, kto tylko założy na siebie ten specjalny strój.

Jeśli to jeszcze dla ciebie za mało, dodajmy, że MEON EMS oferuje szkolenia ze swojego systemu oraz możliwość działania franczyzowego, to oferta, dzięki której każdy może zostać specjalistą z zakresu modelowania sylwetki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]