Szkolenie Employer Branding online – dlaczego warto wziąć w nim udział?

0
900

W dobie pandemii szkolenia Employer Branding, podobnie, jak inne, przenoszą się do sieci, ale dzięki internetowym narzędziom nie tracą na wartości. Dlaczego warto wziąć w nich udział? Odpowiadamy.

Szkolenie EB online – najlepsze rozwiązanie na czas koronawirusa i nie tylko

Świadome budowanie wizerunku marki pracodawcy to temat, który cieszy się coraz większą popularnością nie tylko wśród pracowników HR, ale też właścicieli firm czy menadżerów innych działów. Nic dziwnego, że z chęcią sięgają oni po wsparcie specjalisty na profesjonalnych szkoleniach z Employer Brandingu.

Ogrom korzyści płynie z udziału zarówno w szkoleniu otwartym – dla uczestników z różnych organizacji, jak i w kursie dedykowanym pracownikom jednej marki. Ale jak przeprowadzić je w dobie koronawirusa? Oczywiście przez Internet. Podobnie, jak szkolenia z innych branż, szkolenia EB przeniosły się do sieci. I chociaż większości z nas brakuje kontaktów twarzą w twarz, dzięki nowoczesnym narzędziom online szkolenia EB przez Internet przynoszą to, co najważniejsze – możliwość dyskusji, wzięcia udziału w warsztatach, wymiany doświadczeń i generowania pomysłów przez burzę mózgów. Dlaczego jeszcze warto w nich uczestniczyć? Bo szkolenia EB online to:

  • Ogromna dawka wiedzy na temat podstaw EB, projektowania strategii czy punktów styku z marką pracodawcy podana w przystępny sposób na konkretnych przykładach.
  • Pomoc w opanowaniu sztuki zarządzania wizerunkiem marki pracodawcy w kryzysie – szczególnie ważna w czasie pandemii.
  • Możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach i ćwiczeniach, które przygotują nas na wdrożenie projektów EB w swoich organizacjach lepiej niż przeczytane książki czy artykuły.
  • Burze mózgów z wykorzystaniem narzędzi online, czyli czas na pobudzenie kreatywności, wymiany zdań i doświadczeń – niezwykle cenne w dobie pracy zdalnej i lockdownów.

Bardzo dobre szkolenia EB online znajdziesz tutaj: https://bardzohr.pl/employer-branding-szkolenia/.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Enpulse.

[Głosów:0    Średnia:0/5]