Wypełnianie płatnych ankiet – Porady

0
3237

Istnieje przekonanie, że zarabianie z płatnych ankiet nie jest opłacalne. Prawda jednak jest inna. Jeśli się jest zdeterminowanym, to można z wypełniania ankiet zarobić sporo pieniędzy, tylko trzeba wiedzieć jak! Ten tekst przedstawia porady, dzięki którym zarabianie z ankiet jest znacznie łatwiejsze i daje większy, bezpieczniejszy zysk!

Nie daj sobie wmówić, że nie zarobisz

Jeśli chcesz wierzyć, że nie można zarobić z ankiet – jak myśli większość ludzi – to rzeczywiście tak będzie. Natomiast jeśli uwierzysz w to, iż możesz zarobić na nich sporo i zaprzęgniesz się do pracy, aby ten cel uzyskać, to z pewnością Ci się uda. Jak mawiał Henry Ford: „Ten, który mówi, że potrafi i ten, który mówi, że nie potrafi – zazwyczaj oboje mają rację.”.

Wiele portali

Zwykle agencje zlecają wypełnianie płatnych ankiet na swoich stronach internetowych. Jeśli chcemy zarobić, musimy na raz uczestniczyć w wielu. Dlaczego? Ponieważ ankiety nie są dostępne dla nas regularnie. Nawet jeśli będziemy mieć dostęp do jakiejś to szybko może się okazać, że zostaniemy z niej odrzuceni, ponieważ nie będziemy spełniać warunków np. demograficznych.

Dlatego, jeśli chcemy traktować wypełnianie ankiet jako prawdziwą pracę, musimy zapisać się do wielu portali, które dają dostęp do wypełniania płatnych ankiet. Dzięki temu jest wysoka szansa, że dziennie będziemy mogli ich wypełnić sporo. Będąc tylko w jednym portalu, może się zdarzyć, że nie będzie dla nas żadnych ankiet przez wiele dni! Małą ich ilość w jednym miejscu równoważymy przynależnością do wielu miejsc, w których dostajemy ankiety! 

Sprawdź zleceniodawców

Aby odnaleźć miejsca czy portale w sieci gdzie zapłacą nam za wypełnianie ankiet, wystarczy poszperać w wyszukiwarce Google. Natomiast w tej branży są niewypłacalni oszuści i trzeba to mieć na uwadze! Dlatego wybierajmy tylko te portale, które są polecane przez wielu ludzi. Przed zapisaniem się sprawdźmy daną agencję w różnych miejscach takich jak: Facebook, fora dyskusyjne, blogi czy w rejestrze firm. Dzięki temu znacznie zminimalizujemy ryzyko tego, iż zostaniemy wykorzystani!

Nie oszukuj

Często w ankietach szukają ludzi, którzy są z danego miejsca, wykonują określoną pracę czy korzystają z danych przedmiotów bądź usług. Może kusić, aby zacząć naginać prawdę o nas po to, by dostać się do większej ilości ankiet. Taki pomysł może wydawać się korzystny, ale tylko na początku. Szybko przestaniemy dostawać jakiekolwiek ankiety a możliwe, że zostaną nam cofnięte nawet już zarobione punkty, gdyż zwykle w regulaminie jest zapis o podawaniu fałszywych danych w ankietach.

Nie rezygnuj – z czasem jest coraz lepiej

Dzięki temu, że nie będziemy oszukiwać, dostaniemy więcej ankiet. Jakie warunki trzeba spełnić, aby było ich naprawdę sporo? Im dłuższy mamy staż w robieniu uczciwych ankiet, tym więcej będziemy ich dostawać. Tutaj jest tak jak w każdej innej pracy – im bardziej się przyłożysz, tym lepiej będziesz zarabiał. Koniecznie warto rozpisywać się w ankietach, dbać o podanie szczegółowych informacji.

Z czasem będziemy więcej zarabiać, ponieważ dostaniemy więcej ankiet za lepsze pieniądze. Jest też inny powód tego. Im dłużej będziemy wypełniać ankiety, tym łatwiej będzie nam to robić. Każda następna jest zbudowana w podobny sposób, więc po czasie będziemy wypełniali więcej ankiet w tym samym czasie, co przełoży się na wzrost zarobków.

Jeden, nowy e-mail

Najłatwiej jest założyć sobie jeden e-mail do wszystkich portali z ankietami. Zwykle to właśnie tak dostajemy powiadomienia o nowej, dostępnej dla nas ankiecie. Jeśli będziemy zarejestrowani do wielu portali na jednym koncie mailowym, to będziemy mieli wszystko pod kontrolą w jednym miejscu. Znacznie ułatwi nam to pracę. Wystarczy wejść na naszego ankietowego e-maila i wypełnić wszystkie dostępne tam ankiety – nie musimy wchodzić na każdy portal z osobna, logować się na nim i sprawdzać, czy jest dla nas jakaś praca…

Polecaj znajomym

Wiele portali z ankietami ma system poleceń, dzięki któremu można jeszcze lepiej zarobić niż z samych ankiet! Możemy dostać dodatkowe pieniądze za to np. że nasz znajomy zarejestruje się z naszego linka. Czasami też dostajemy jakiś z góry ustalony procent jego zarobków (np. 20%). Budując bazę wielu poleconych, będziemy mieli duży dochód pasywny – nic nie robiąc, będą do nas spływały co miesiąc pieniądze. System polecania posiada np. strona Moneyo.pl czy platneankiety24.pl.

Stosując się do tych rad, można zarobić sensowne pieniądze na ankietach! Więcej informacji na temat płatnych ankiet i zarabiania na wypełnianiu ankiet znajdziesz w artykule na Pracawsieci.net.

[Głosów:4    Średnia:3.8/5]