Ta firma gwarantuje atrakcyjne zarobki i bezpieczeństwo pracy za granicą

0
1313

Wielu z nas myśli o znalezieniu pracy za granicą. Motywy są różne. Jedni szukają wyższych zarobków, drudzy chcą nabyć doświadczenie, a pozostali szukają nowego sposobu na życie. Często jednak powstrzymuje nas obawa o to, co zastaniemy na miejscu. Potrzebujemy kogoś, kto mógłby nas wspomóc w obcym kraju. Przez lata powstało wiele agencji zatrudnienia. Jednak poszukując pracy, warto korzystać z usług tylko doświadczonych firm.

Która agencja pośrednictwa pracy wspiera pracowników za granicą?

Z całą pewnością godnym zaufania pośrednikiem zatrudnienia jest firma Workafford z Poznania. Ta agencja pracy zagranicznej została założona przez dwóch braci, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w strukturach korporacji. Wszyscy pracownicy firmy to osoby kompetentne,  doświadczone i empatyczne.

Misją firmy jest łączenie pracodawców z pracownikami. Przy czym to połączenie ma być efektywne i skuteczne. Agencja poszukuje pracowników zgodnie z potrzebami pracodawcy. Jednakże należy zaznaczyć, że współpracuje tylko z wiarygodnymi i sprawdzonymi pracodawcami.

 W jakich krajach i na jakich stanowiskach można pracować?

Obecnie agencja oferuje zatrudnienie w Wielkiej Brytanii oraz Holandii. Jej celem jest zdobywanie klientów również na rynku niemieckim oraz belgijskim. Polacy chętnie wyjeżdżają do pracy do tych państw ze względu na wysokie standardy zatrudnienia. Pracownik z Polski jest tam bardzo ceniony.

Agencja znajduje zatrudnienie w takich branżach jak: budownictwo, produkcja i sprzątanie. Poszukiwani są murarze, hydraulicy, instalatorzy wentylacji. Potrzebne są osoby z doświadczeniem, jak i bez doświadczenia. Wielu pracodawców chętnie zatrudnia osoby, które dopiero zaczynają pracę zawodową. Duży wpływ na wybór kandydata mają jego cechy osobowościowe, takie jak: terminowość, zaangażowanie, uczciwość, lojalność oraz chęć do nauki.

Gdzie zamieszczane są oferty pracy?

Ogłoszenia z ofertami zatrudnienia można znaleźć na stronie internetowej Agencji, która znajduje się pod adresem: workafford.pl. Zamieszczono tam przystępną wyszukiwarkę, dzięki której można ograniczyć zakres poszukiwań do wybranego kraju lub rodzaju stanowiska. Warto także przejrzeć firmowego bloga, na którym publikowane są ciekawe wpisy na temat pracy za granicą.

Jeśli w danym momencie nie ma interesujących ogłoszeń, to nie ma co się poddawać. Warto skontaktować się z agencją i złożyć swoją aplikację. W razie pojawienia się nowych ofert agencja kontaktuje się z osobami, które zgłosiły chęć pracy.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Rekrutacja odbywa się szybko i sprawnie. Aby ją rozpocząć, należy zgłosić chęć współpracy. Można to zrobić telefonicznie lub mailowo. W niedługim czasie po zgłoszeniu, z osobą zainteresowaną kontaktuje się opiekun. Zadaniem opiekuna jest dowiedzieć się jak najwięcej o osobie poszukującej pracę, w tym nie tylko o doświadczeniu zawodowym, ale także o oczekiwaniach w kwestii pracy. Na tej podstawie opiekun będzie mógł dopasować ofertę do pracownika.

Po znalezieniu zadowalającej oferty pracy pozostaje kwestia dogadania szczegółów i sporządzenia niezbędnych dokumentów. Załatwieniem wszystkich formalności zajmuje się agencja. Warto podkreślić, że pracując za granicą na zlecenie Workafford, ma się zagwarantowane pełne wsparcie i pomoc.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]