Praca dodatkowa – jak wybrać mądrze?

0
2441

Jak mądrze wybrać idealną formę pracy dodatkowej? Przede wszystkim warto wziąć pod uwagę, jakimi nakładami wolnego czasu dysponujesz oraz kiedy jesteś najbardziej dyspozycyjny. Pomyśl, ile chcesz zarabiać i zastanów się, w czym jesteś dobry i jaka forma zatrudnienia będzie dawała Ci najwięcej radości i zawodowej satysfakcji.

Na rynku nie brakuje obecnie możliwości, które mogą wykorzystać wszystkie osoby chcące sobie trochę dorobić. Praca dorywcza to świetne źródło dodatkowej gotówki, która podreperuje rodzinny budżet, pomoże zaoszczędzić na samochód czy wymarzone wakacje za granicą. Możesz pomyśleć o ogrodnictwie i przycinaniu krzewów, podlewaniu kwiatów, opiece nad dziećmi czy osobami starszymi i niepełnosprawnymi, a także prowadzeniu czyjegoś gospodarstwa domowego (sprzątanie, gotowanie, robienie zakupów), rozwożeniu pizzy czy sprzątaniu biurowców, hoteli i apartamentowców, a także o karierze konsultanta/ki. Każda forma zatrudnienia dorywczego ma swoje plusy i minusy, ale na najwięcej korzyści możesz liczyć, podejmując pracę konsultanta/ki renomowanej marki kosmetyków AVON.

Jak to wygląda od podszewki?

Zarejestruj się w AVON całkowicie za darmo (na stronie internetowej) i zostań konsultantką lub konsultantem po to, aby oszczędzać i mieć dostęp do szerokiej gamy produktów, które możesz kupować taniej oraz sprzedawać je swoim klientom. Współpracując z AVON i podejmując pracę konsultanta/ki, to Ty decydujesz, jaka forma pracy najbardziej Tobie odpowiada – możesz pracować o dowolnych godzinach, poświęcać na działalność zawodową tyle godzin tygodniowo, ile zechcesz, a także samodzielnie decydować o tym, jaką wysokość osiągną Twoje zarobki w konkretnej kampanii (w ciągu roku konsultant/ka AVON bierze udział w siedemnastu kampaniach, podczas których zamawia kosmetyki i markowe produkty, a następnie sprzedaje je klientom jako konsultant/ka).

Brak zobowiązań, czyli bezpieczna współpraca z AVON

Praca konsultanta/ki marki AVON jest całkowicie bezpłatna i absolutnie niezobowiązująca. Działając jako konsultantka czy konsultant w AVON, nie posiadasz żadnych obowiązków i nie musisz wypełniać żadnych norm, a kiedy nie zrobisz zamówienia przez rok, Twoje konto po prostu zostanie usunięte. Po tym czasie możesz zarejestrować się ponownie i ponownie spróbować swoich sił jako konsultant/ka.

Dodatkowe korzyści już w momencie rejestracji

Już dziś zarejestruj się do AVON przez stronę internetową, zostań konsultantem/ką i zyskaj bezpłatne katalogi, materiały sprzedażowe oraz wsparcie ze strony innych, doświadczonych osób. Dzięki temu już na samym początku otrzymasz wszystko, co będzie Ci najbardziej potrzebne w czasie pracy konsultanta/ki. Wypełniając formularz i zakładając konto, otrzymasz pakiet darmowych katalogów na start oraz pełne wsparcie i pomoc przez cały czas aktywności zawodowej. Jeśli zainteresują Cię jeszcze większe możliwości współpracy z AVON, będziesz mógł spróbować swoich sił na kolejnych szczeblach kariery, budować zespół konsultantek, brać udział w dodatkowych planach i w efekcie zyskać kolejne korzyści finansowe.

Atrakcyjne zarobki, czyli opłacalna praca konsultanta

Praca konsultanta AVON oznacza też naprawdę atrakcyjne zarobki, których wysokość tak naprawdę zależy tylko od Ciebie. W trakcie jednej kampanii konsultant/ka może uzyskać nawet 40% rabatu na produkty i kosmetyki AVON, a następnie sprzedać towar klientom i zarobić na tym naprawdę sporo pieniędzy. Wysokość pensji konsultanta/ki zależy od Twojego zaangażowania, ilości poświęcanego czasu oraz umiejętności przekonywania klientów do zakupów. Podejmując pracę konsultanta/ki, jesteś w stanie osiągnąć naprawdę niezłe warunki finansowe – dzięki temu sprzedaż AVON dla wielu osób jest jedynym zajęciem zarobkowym! Już dziś wejdź na stronę internetową avon.zarejestrujemycie.pl i przekonaj się, że to naprawdę łatwe.

[Głosów:2    Średnia:3.5/5]