Najlepiej płatne zawody w Polsce

0
4739

Lekarz, prawnik, a może handlowiec? Poznaj najlepiej płatne zawody w Polsce.

Dopiero kilka dni temu dostałeś pensję, a stan twojego konta już pozostawia wiele do życzenia? Sprawdź jakie zawody są najlepiej płatne w naszym kraju i zmień pracę na lepszą korzystając z serwisu Jobsora.com.

Key account manager

Key account manager to osoba odpowiedzialna za kontakt z klientami korporacyjnymi. W praktyce zajmuje się ona zarówno negocjowaniem warunków sprzedaży produktów bądź też usług firmy, jak i analizą danych rynkowych, koordynacją realizacji umów, a nawet tworzeniem akcji reklamowych.

Idealny kandydat na stanowisko Key account managera to absolwent studiów ekonomicznych lub technicznych posiadający duże doświadczenie w sprzedaży, jak również – przynajmniej częściowo – w marketingu. Ale to nie wszystko. Równie istotna jest bowiem świetna prezencja, wysoka odporność na stres oraz oczywiście znajomość języków obcych. Spore wymagania? Owszem, jednak osoby posiadające zarówno opisane doświadczenie, jak i umiejętności mogą liczyć na wynagrodzenie przekraczające 12 470 zł brutto*.

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Z roku na rok zwiększa się zapotrzebowanie na Specjalistów ds. bezpieczeństwa IT. Oczywiście wraz ze wspomnianym wzrostem zapotrzebowania rosną pensje pracowników. Czym zatem zajmuje się Specjalista ds. bezpieczeństwa IT? Dba on zarówno o bezpieczeństwo fizyczne, a więc kamery CCTV czy też karty magnetyczne do pomieszczeń, jak i obszar logistyczny. W przypadku tego drugiego mowa np. o zarządzaniu systemami ochrony danych.

Kandydaci pragnący pełnić opisywane stanowisko powinni posiadać wykształcenie techniczne, znać przynajmniej podstawy programowania, administrować systemami Microsoft czy Linux, a także posiadać wiedzę na temat narzędzi weryfikujących bezpieczeństwo IT. Ile można zarobić? Około 12 000 zł brutto*.

 Brand manager

 Brand manager odpowiada za promocję marki, w tym również jej wyniki sprzedażowe. W praktyce zajmuje się on tworzeniem strategii marketingowej oraz wprowadzeniem nowych produktów na rynek. Oczywiście wszystkie, podejmowane przez niego zabiegi mają na celu realne podnoszenie wyników sprzedaży.

Przyszły Brand manager powinien ukończyć kierunek związany z marketingiem i zarządzaniem, posiadać szeroką wiedzę z zakresu marketingu, reklamy, promocji i public relations oraz oczywiście znać języki obce. Specjaliści zatrudnieni jako Brand manager zarabiają ponad 11 400 zł brutto*.

*wysokość zarobków na podstawie danych z serwisu wynagrodzenia.pl (luty 2019).

[Głosów:11    Średnia:2/5]