Jak zarobić pierwszy milion? Czy można tego dokonać przed trzydziestką?

0
5378

W Polsce młodych milionerów jest niewielu, chociaż i tak więcej, niż większość z nas myśli. Swoje pierwsze grube pieniądze zarobili już przed trzydziestką. Niektórzy od razu mieli przysłowiowego nosa i szczęście, a inni najpierw musieli spłacić swoje długi. Są też tacy, którzy swój pierwszy zarobiony milion przeznaczyli na uregulowanie zaległości.

Bez względu na to, czy milionerzy mieli wielkie szczęście od początku, czy dopiero po wielu przejściach dorobili się pierwszego miliona, to każdy z nas patrzy na nich z podziwem i pragnie znaleźć się na ich miejscu. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że są oni namacalnym dowodem na to, że nie trzeba pochodzić z bogatej rodziny, by coś w życiu osiągnąć. W ich przypadku to „coś” to pierwszy milion przed trzydziestką. Większość z nich rozpoczęło prawdziwe zarabianie na sprzedaży rzeczy przywiezionych zza granicy. Takie były wtedy czasy, że na tym dało się zarobić. Dzisiaj moglibyśmy się na nich wzorować, ale nie przyniosłoby to tak dobrego rezultatu. W związku z tym pojawia się pytanie, jak zarobić swój pierwszy milion w dzisiejszych czasach?

Jak zarobić pierwszy milion w dzisiejszych czasach?

Jestem zdania, że można, a nawet trzeba wzorować się na obecnych milionerach. Nie należy kalkować ich dokonać, a jedynie przejąć ich sposób myślenia i postępowania. Co łączy wszystkich młodych milionerów? Odpowiednie podejście do interesów i do pieniędzy. Ludzie, którym się powiodło, na początku swojej drogi zawodowej nie są skoncentrowani na konsumpcjonizm. Ich głównym celem jest rozwój firmy, a pieniądze same przychodzą z czasem. Poniżej przedstawiamy kilka przydatnych zasad, którymi się kierują. Warto je wprowadzić we własne życie.

Zasady milionerów

1. Zlikwiduj wszystkie karty kredytowe i żyj oszczędnie
2. Zamiast kupować drogą rzecz, na którą cię już stać, kupuj produkty z średniej półki, a uzyskaną różnicę odkładaj lub inwestuj w firmę i własny rozwój.
3. Nie myśl o porażkach
4. Pracuj na etat, który pozwoli ci godnie przeżyć, a po pracy dorabiaj
5. Dodatkowe pieniądze odkładaj i inwestuj

Szybki sposób na zdobycie pierwszego miliona

W dzisiejszych czasach najszybszym sposobem na zdobycie pierwszego miliona będą nieruchomości. Jednak w tej metodzie najważniejsze jest to, by zakup pierwszego domu lub m

[Głosów:22    Średnia:2.8/5]