Własny biznes z zaopatrzeniem z hurtowni w Wólce Kosowskiej

0
1424

Jeżeli chcesz uruchomić firmę czy sklep działający w szeroko pojętej branży wyposażenia domu i szukasz idealnej hurtowni, która tanio i szybko zaopatrzy Cię w towar doskonałej jakości, to idealnym rozwiązaniem jest skontaktowanie się z internetową hurtownią obrusy24.eu w Wólce Kosowskiej, czyli w polskim zagłębiu tego typu asortymentu. Oferuje ona szeroką gamę wysokiej trwałości firan i zasłon. Posiada także bogatą ofertę akcesoriów i dodatków do domu, takich jak choćby: obrusy, ręczniki, pościel, narzuty i koce. Hurtownia ta jest dziś liderem w sprzedaży tego typu towaru nie tylko w Polsce, ale i w całej Unii Europejskiej.

Miedzy innymi z tego w powodu współpraca z obrusy24.eu jest doskonałym impulsem do rozpoczęcie własnej przygody z większym lub mniejszym biznesem. Na pewno zapewni ona udane wejście z tym towarem do jego dystrybucji na przykład na Facebooku lub na Allegro.

Solidny partner biznesowy

Hurtownia istnieje już na rynku od kilkunastu lat. Może się więc pochwalić ogromnym doświadczeniem w tej trudnej branży. Tyle lat owocnej pracy świadczy o tym, że ludzie, którzy tu pracują, doskonale zdają sobie sprawę z tego, czego potrzebują nie tylko początkujący przedsiębiorcy, ale i ich klienci. Gdyby nie mieli takiej wiedzy, obrusy24.eu dawno zniknęłyby już z rynku. A tymczasem nasza hurtownia ciągle się rozwija i poszerza swój asortyment. Również o odzież.

Mamy ofertę na każdą okazje i dla każdego oraz w bogatej palecie barw. W naszych magazynach znajduje się towar, który na pewno usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagających klientów. Zarówno tych, którzy gustują w klasycznych wzorach jaki i tych. którzy wolą bardziej nietypowe, nowoczesne i śmiałe rozwiązania.

Najlepszy asortyment i oferta

Cały czas śledzimy branżowe trendy w modzie, ale jednocześnie ciągle dbamy, aby asortyment oferowany w naszej hurtowni był z jednej strony był tani, a z drugiej natomiast charakteryzował się również wysoką jakością, dużą wytrzymałością i wygodą dla użytkowników.

Dostarczany przez nas towar jest w 100 procentach nowy i zawsze zgadza się z zamówieniem. Trafia on do naszego kontrahenta przeważnie już następnego dnia po złożeniu zamówienia. Nasz przesyłki znajdują się w fabrycznych i eleganckich opakowaniach, więc zaraz po otrzymaniu nadają się do ekspozycji lub sprzedaży.

Stosujemy również atrakcyjne upusty. Wynoszą one nawet 4,5 procent i zależą od wielkości zamówień. Dysponujemy również własnym centrum obsługi klienta, którego pracownicy odpowiedzą na pewno na każde pytanie i rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące współpracy z nami. Zapraszamy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]