Już wkrótce rozpocznie się jeden z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku – Mikołajki oraz Święta Bożego Narodzenia. Każda firma, która chce zwiększyć prestiż marki, decyduje się na podarunki dla swoich klientów. By prezentowały się one naprawdę świetnie, warto zapakować je w torby na prezenty świąteczne. To nie tylko najlepsza możliwa wizytówka i reklama firmy, ale także okazja do zacieśnienia więzi na linii marka-klient. Papierowe torby mogą posiadać indywidualnie wybraną grafikę oraz logo firmy. Co więcej, można także dopasować rozmiar i materiał. To stosunkowo tani sposób na promocję marki.

Dlaczego warto wybrać torebki papierowe na prezent?

Przede wszystkim torebki papierowe są opakowaniami przyjaznymi środowisku i można je wielokrotnie użyć. Wykonuje się je z bezpiecznych materiałów, np. makulatura i eko kraft. Wiele toreb papierowych dodatkowo jest opatrzona certyfikatem FSC, co oznacza, że papier został wytworzony z drewna pochodzącego z terenów, gdzie prowadzi się zrównoważoną gospodarkę leśną.

Dodatkową zaletą jest fakt, że torby z papieru mogą być poddane recyklingowi. Co istotne, nadruki powstają z użyciem ekologicznych farb, które także nie szkodzą środowisku.

Narzędzie marketingowe

Torby reklamowe z nadrukiem pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. W dobie, gdzie znacząco wzrasta świadomość ekologiczna społeczeństwa, coraz więcej firm decyduje się na wdrożenie działań korzystnych z punktu widzenia środowiska oraz jego ochrony. Konsumenci chętniej sięgają po produkty, które są przyjazne dla środowiska. Ogromną wagę przywiązuje się do tego, czy dana firma w swoich działaniach kieruje się dobrem naszej planety.

Jeśli wybierasz torby papierowe z nadrukiem, dajesz jasny przekaz klientom, że nie jest Ci obojętny los środowiska, co z kolei przekłada się na pozytywny wizerunek marki i zaufanie wśród kontrahentów.

spersonalizowany nadruk

Dowolny nadruk

Na torbach papierowych możliwe jest wykonanie spersonalizowanego nadruku – zarówno logo firmy, jak i chwytliwego sloganu, zdjęcia czy wzoru. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technik, nadruk jest wysokiej jakości.

Nadruk może znajdować się w dowolnym miejscu na torbie. Możliwe jest jej całe zadrukowanie bądź umieszczenie wzoru np. na środku.

Reklama firmy

Co istotne, torebka na prezent z nadrukiem są idealnym narzędziem promocji marki. Należy pamiętać, że na reklamę firmy wpływa cała gama czynników i usług, a torby reklamowe z logo marki są bardzo dobrym nośnikiem treści reklamowej, a także narzędziem marketingu szeptanego.

Projektowane są w taki sposób, żeby zwracać uwagę potencjalnych konsumentów. Warto również podkreślić, że wpływają także na wzrost rozpoznawalności marki.

Ogromną zaletą toreb papierowych jest także ich uniwersalność. Mogą mieć nieskończenie wiele zastosowań, np. jako opakowanie produktu, do przenoszenia zakupów, torby na prezenty świąteczne, do przechowywania drobnych przedmiotów w szafkach. Są również bezpieczne dla żywności, dlatego możliwe jest przechowywanie w nich owoców, warzyw, pieczywa.

torebki na prezenty

Wyjątkowe torebki z nadrukiem

Wysokiej jakości torebki papierowe z nadrukiem sprawią, że jeszcze przed rozpakowaniem podarunek od Twojej firmy zrobi ogromne wrażenie. Torby reklamowe, opatrzone logo marki, wywołają przyjemne skojarzenia z firmą w oczach klientów, którzy z pewnością zechcą ponownie skorzystać z Twoich usług lub zakupu produktów.

Nie zwlekaj – zamów je już teraz, by mieć pewność, że dotrą na czas, wywołując uśmiech na twarzach kontrahentów!

Jako nośnik reklamy

Decydując się na własne torby papierowe z logo firmy, w których wręczymy prezenty klientom, sprawiamy, że na długo nasza marka pozostanie w ich pamięci. Logotyp, hasło reklamowe, będą przez długi czas przypominać o miłym podarunku.

Papierowa torebka prezentowa jest doskonałą alternatywą dla foliówek. Pokazuje, że firma jest zorientowana na sytuację całego środowiska naturalnego. Wykorzystywanie w swoich działaniach promocyjnych toreb papierowych z nadrukiem jest strzałem w dziesiątkę.

Torby reklamowe z nadrukiem dostępne są w wielu rozmiarach do wyboru, dlatego bez trudu można dopasować je do swoich potrzeb. Decydując się na papierowe torby z własnym nadrukiem, wystawiamy swojej marce doskonałą wizytówkę. Przede wszystkim pokazujemy, że dbamy o detale, a los naszej planety nie jest nam obojętny.

Jeśli wybieramy wysokiej jakości torby na prezenty świąteczne, pokazujemy, że nasza firma również jest na wysokim poziomie. Klienci cenią, gdy marka przywiązuje sporą wagę do detali.

Do wyboru mamy torby z uchwytem papierowym płaskim, skręcanym lub sznurkowym w wielu ciekawych rozmiarach. Do wyboru są małe, średnie i duże opakowania na prezenty:

  • klockowe,
  • fałdowe,
  • z rączką,
  • z wycięciem lub bez wycięcia,
  • z nadrukiem lub bez nadruku.

Ważne jest, by nie ryzykować, wybierając tanie torby papierowe, które mogą – niestety – cechować się niską jakością. Dokonując hurtowego zamówienia i tak zapłacimy niewielką kwotę, a będziemy mieć pewność, że kupujemy u sprawdzonego producenta.

Ekskluzywne torby reklamowe z nadrukiem będą idealnym wyborem dla wszystkich tych, którzy stawiają przede wszystkim na najwyższą jakość oraz dbałość o każdy detal. Dodatkowo wzmacniana zakładka górna oraz dno torby zapewniają bezpieczeństwo zapakowanym przedmiotom.

Torby papierowe będą niezastąpione na różnorodnych targach, prezentacjach czy zawsze wtedy, gdy chcemy wręczyć podarek. Staną się najlepszą możliwą wizytówką Twojej firmy.

[Głosów:2    Średnia:5/5]