Szukasz biura rachunkowego, które nie tylko prawidłowo poprowadzi księgi, ale będzie także Twoim wsparciem w biznesie?

0
635

W dzisiejszych czasach nawet najmniejszy podmiot gospodarczy zmuszony jest do prowadzenia ewidencji księgowej oraz dostosowania się do różnych przepisów prawnych. Przedsiębiorcy muszą zatem nie tylko myśleć o produktach i usługach, dla których powstała firma, ale także o szeregu innych niezwiązanych z nimi bezpośrednio spraw. Dlatego tak ważne jest znalezienie zaufanego biura rachunkowego, które nie tylko właściwie zaksięguje dane pozycje kosztowe i przychodowe, ale w razie potrzeby doradzi i uchroni biznes przed niepotrzebnymi problemami.

Usługi rachunkowe na najwyższym poziomie

Chandon Waller & Partners to doświadczony zespół specjalistów z różnych dziedzin ekonomii. Firma gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta. Z usług skorzystać mogą zarówno małe, średnie, jak i duże przedsiębiorstwa. Szczególnie zadowolone z obsługi będą podmioty, które zobligowane są do prowadzenia pełnej księgowości. Kompleksowa oferta firmy w tym zakresie dostępna jest pod adresem internetowym: https://chandonwaller.pl/kompetencja/pelna-ksiegowosc-ksiegi-handlowe/.

Wśród zadowolonych klientów firmy znajdują się osoby prawne (spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki akcyjne, spółki komandytowe), fundacje i stowarzyszenia, a także spółki osobowe (cywilne, jawne, partnerskie). Pracownicy biura prowadzą dla nich księgi i wyznaczają wynik finansowy, dbają o prawidłowe rozliczenia w zakresie podatku dochodowego oraz podatku VAT, ewidencjonują środki trwałe, wartości niematerialne i prawne oraz wyposażenie. Na potrzeby danego podmiotu przygotowują także miesięczne i bieżące zestawienia obrotów i sald. Wszystkie czynności wykonywane są zgodnie z obowiązującymi przepisami w zakresie rachunkowości i podatków.

Wsparcie w zakresie controllingu, kadr oraz tłumaczeń

Podczas działalności biznesowej przedsiębiorstwa spotykają się także z innymi potrzebami. Zatrudniając chociażby jednego pracownika, czy to na umowę cywilnoprawną, czy na umowę o pracę, firma zobowiązana jest do przestrzegania Kodeksu Pracy lub Kodeksu Cywilnego. Do tego dochodzą sprawy związane z naliczeniem wynagrodzenia oraz rozliczeniem składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne oraz zaliczki na podatek dochodowy. Jest naprawdę wiele rzeczy, o których należy pamiętać. Biuro Chandon Waller & Partners oferuje profesjonalną pomoc w zakresie obsługi spraw pracowniczych.

Do tego proponuje także skorzystanie z usług analitycznych. W opcji jest budżetowanie, controlling wyników finansowych, przygotowywanie analiz ad-hoc oraz analiza sprawozdań finansowych. Katalog usług biura obejmuje również usługi tłumaczeniowe, w tym tłumaczenia pisemne i ustne uwierzytelnione, redagowanie pism w języku obcym oraz organizację konferencji z tłumaczeniem symultanicznym.

Wirtualne biuro

Chandon Waller & Partners stara się dostosowywać swoją ofertę do aktualnych potrzeb przedsiębiorców. Klienci mogą korzystać z usługi wirtualnego biura. Taka opcja wiąże się z uzyskaniem prestiżowego adresu dla działalności, ograniczeniem kosztów prowadzenia biura, scedowaniem obsługi korespondencji na biuro oraz uzyskaniem wsparcia przy rejestracji VAT.

Klienci mogą skorzystać z kilku wariantów współpracy. Godne uwagi są także takie usługi dodatkowe jak: wynajem sali szkoleniowej, udostępnienie dedykowanego numeru telefonicznego, prowadzenie kalendarza spotkań, organizacja wyjazdu służbowego, przepisywanie tekstów lub udzielanie informacji telefonicznej o firmie i jej ofercie.

[Głosów:2    Średnia:5/5]