Co możesz umieścić na swoim kubku do kawy

0
2963

Spersonalizowane gadżety cieszą się dużą popularnością, gdyż za ich pomocą można wyrazić swój własny styl. Mogą to być na przykład kubki z własnym projektem graficznym, który można dopasować do indywidualnych upodobań. Wykonanie takiego gadżetu nie jest trudne i pozwala wykorzystać autorskie pomysły na umieszczenie grafiki. Jakie projekty sprawdzą się najlepiej w przypadku kubków?

Po co projektować swój własny kubek?

Na rynku dostępnych jest wiele ciekawych wzorów kubków, które można dopasować do swoich upodobań. Kubki ze zdjęciem i napisem sprawdzą się jako prezent, gadżet reklamowy lub akcesorium do własnego użytku. Możliwość dowolnej personalizacji sprawia, że taki kubek będzie jedyny w swoim rodzaju i pozwoli Ci się wyróżnić. Jest to główną zaletą, dla której warto zdecydować się na taki gadżet, podkreślając tym samym swoją indywidualność.

Gdzie wykonuje się kubki z własnym nadrukiem?

Nie trzeba mieć specjalnych umiejętności graficznych ani mieć dostępu do profesjonalnych narzędzi do opracowania własnej grafiki, aby stworzyć swój kubek. Firmy takie jak MegaKoszulki wykonują kubki reklamowe z możliwością ich dowolnej personalizacji. Szczegółowe informacje na ten temat są dostępne pod adresem https://www.megakoszulki.pl/kubki-z-wlasnym-nadrukiem-zdjeciem-napisami3. Nie trzeba od razu zamawiać dużych nakładów gadżetów, gdyż możliwe jest wykonanie nawet pojedynczego kubka z własnym nadrukiem. Opracowując projekt można skorzystać z gotowych wzorów lub wgrać autorską grafikę.

Co może zawierać kubek z nadrukiem?

W zasadzie nie ma żadnych ograniczeń, co do wyboru projektu graficznego. Można zdecydować się na kubek ze zdjęciem i napisem lub postawić na minimalistyczny wzór. Wszystko ogranicza się do tego, jaki efekt chcesz uzyskać i w jakim celu planujesz wykonać kubek. Warto jednak pamiętać, aby projektując kubek z własnym zdjęciem, wybrać fotografię o odpowiednich parametrach, dopasowanych do powierzchni nadruku.

Jakie zdjęcie wybrać?

Najbardziej osobistym gadżetem będzie kubek z własnym zdjęciem. Może ono przedstawiać Twojego pupila, fotografię rodzinną czy pejzaż, wzbudzający miłe wspomnienia. Taki magiczny kubek ze zdjęciem idealnie sprawdzi się jako upominek i z pewnością ucieszy obdarowanego. To również miła pamiątka, która będzie przypominała Ci o ważnym wydarzeniu lub osobach. Oprócz zdjęcia możesz umieścić na nim także krótką sentencję, dzięki czemu lubek będzie maksymalnie spersonalizowany.

Grafika zamiast zdjęcia

Ciekawym pomysłem na spersonalizowanie kubka, jest nadrukowanie na nim obrazu graficznego. Może to być po prostu zwykłe logo lub nieco bardziej złożona grafika, składająca się z kilku elementów. Kubek termiczny z własną grafiką możesz dodatkowo ozdobić również napisem, z krótkim hasłem lub sentencją. Grafikę możesz wybrać spośród gotowych wzorów lub wgrać do kreatora swój własny projekt.

O czym pamiętać projektując kubek?

Mimo że opracowanie projektu nie wymaga żadnych umiejętności, to warto pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Kubek z własnym nadrukiem posiada ograniczoną powierzchnię, dlatego nie należy przesadzać z wielkością zdjęcia. Zbyt duży format może być nieczytelny, a po nadrukowaniu zostaną zatarte ważne detale.

Jak dopasować zdjęcie do druku?

Przed wybraniem grafiki warto sprawdzić, jak będzie prezentowała się na kubku oraz czy posiada odpowiednią wielkość. W razie wątpliwości można skontaktować się z firmą wykonującą nadruk, która zweryfikuje czy wybrana grafika jest odpowiednia. W kreatorze podane są także parametry i wymagania dotyczące nadruku, dzięki czemu łatwiej będzie dopasować projekt.

[Głosów:1    Średnia:4/5]