Prestashop integracje

0
1331

PrestaShop to idealne rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą rozwinąć swoją działalność w internecie. Z tego innowacyjnego rozwiązania korzysta już ponad 300 000 użytkowników na całym świecie. Głównym zadaniem PrestaShop to zaproponowanie swoim użytkownikom profesjonalnego oprogrania e-commerce. Misję ma wspomagać związane z PrestaShop rozwiązanie typu Open Source.

Kluczową korzyścią dla klientów, którzy decydują się na te rozwiązanie jest możliwość zgrabnego zarabiania w świecie wirtualnym. Warto wspomnieć, że przedsiębiorstwo zostało docenione nagrodami m.in. przez CMS Critic Award w 2016 r. w kategorii najlepszego oprogramowania e-commerce. W tym samym roku znalazło się na liście najszybciej rozwijających się firm na starym kontynencie.

Prestashop nie zamyka się na rozwój, czego skutkiem są następujące integracje:

Przesyłanie zamówień z PrestaShop do Subiekt GT Deskop

Ten moduł ma za zadanie pobierać w sposób automatyczny zamówienia z PrestaShop, po czym przekazywać je do Subiekt GT. Umożliwia przekazywanie określonych, bądź wszystkich zamówień z punktu A do punktu B. Omawiane zintegrowanie jest gwarancją zaoszczędzonego czasu oraz optymalizacji procesów, dzięki czemu można skupić się na innych sprawach związanych z firmą. Użytkownik może dostosować działanie według indywidualnych potrzeb.

Ponadto jest kompatybilne z Subiekt GT Deskop.

Do działaniach integracji na pełnych obrotach dodatkowo będzie potrzeba Wolna licencja Sfera.

Cena rozpoczyna się od 49 zł netto za miesiąc.

Przesyłanie zamówień z PrestaShop do Comarch ERP Optima

Kolejną propozycją w kategorii integracji jest synchronizacja zamówień z PrestaShop do Comarch ERP Optima. Podobnie, jak w powyższym przypadku integracja umożliwia przesyłanie określonych, lub od razu wszystkich zamówień do Comarch Optima z PrestaShop. Mamy tutaj również możliwość ręcznego lub automatycznego pobierania zamówień z określonego sklepu do systemu Comarch. Moduł jest prosty w obsłudze, więc łatwo klienci szybko rozumieją na czym polega i po kilku dniach użytkowania czują się, jakby pracowali z nim latami.

Ponadto jest kompatybilny z Optima Deskop. Aby mógł funkcjonować wymagane są dodatkowo moduły handel lub handel plus i kasa/bank lub kasa/bank plus.

Cena rozpoczyna się od 49 zł netto za miesiąc.

Przesyłanie zamówień z Prestashop do Subiekt Nexo Pro

Ciekawym rozwiązaniem w celu dalszego rozwoju swojej działalności jest zdecydowanie się na integrację PrestaShop wraz z Subiekt Nexo Pro. Pozwala ona na synchronizację oraz pobieranie zamówień z jednego miejsca do drugiego. Analogicznie do jego poprzedników mamy tu możliwość wybrania jednego zamówienia lub od razu wszystkich. Użytkownik tej synchronizacji ma możliwość dostosować jej działalność według indywidualnych potrzeb.

Integracja jest kompatybilna z Nexo Pro.

Cena za użytkowanie rozpoczyna się od 49 zł netto za miesiąc.

Dodatkowe atuty

Oprócz głównych zalet, jakie oferują nam producenci tych integracji jest kilka dodatkowych pozytywnych cech o których warto wspomnieć, a mianowicie:

Decydując się na wybraną opcje zyskujemy bezpłatne wsparcie i doradztwo profesjonalistów oraz 30 dni bezpłatnego okresu próbnego. Ponadto moduły cały czas się rozwijają. Oznacza to, że będziemy mogli cieszyć się z bieżących aktualizacji i patrzeć, jak na naszych oczach produkt cały czas się rozwija.

Źródło: https://sellintegro.pl/15-prestashop

[Głosów:0    Średnia:0/5]