Paczka za pobraniem w Twojej sprzedaży online

0
1057

Prowadzisz sklep internetowy lub sprzedajesz za pośrednictwem Allegro czy Olx? Dowiedz się, dlaczego kupujący najczęściej wybierają paczkę za pobraniem i sprawdź, gdzie nadać ją najtaniej.

Popularna forma dostawy i płatności

Paczka za pobraniem to jedna z najpopularniejszych form dostawy i płatności przy zakupach online. Rozwiązanie wybierane jest przez dużą liczbę kupujących przez internet w Polsce przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo. Paczka za pobraniem daje zamawiającym pewność, że nie zostaną oszukani przez e-sklep czy sprzedającego. Za kupione na Olx, Allegro lub w sklepie online rzeczy płacą bowiem dopiero przy ich dostawie. Przesyłka za pobraniem, w odróżnieniu od zwykłej, przedpłaconej, umożliwia także zapłatę za paczkę w gotówce. Kupujący nie musi posiadać konta bankowego, niezbędnego do dokonania szybkiego przelewu czy płatności kartą online za dokonane zakupy.

Korzyści dla sprzedających

Paczka za pobraniem jest rozwiązaniem, które można polecić wszystkim właścicielom e-sklepów i sprzedającym przez internet np. na Facebooku, OLX czy Allegro. Ci, którzy oferują kupującym możliwość jej wyboru, wzbudzają zaufanie klientów. Paczkę pobraniową nadaje się w dokładnie taki sam sposób jak każdą inną przesyłkę, a koszt jej zamówienia dolicza się do sumy pobrania – w praktyce ponosi go zamawiający. Czas oczekiwania na środki z pobrania nie jest długi. Platformy obsługujące przesyłki za pobraniem, takie jak epaka.pl, już po kilku dniach przekazują środki bezpośrednio na konto bankowe. Umożliwiają też odbiór pieniędzy w gotówce w punkcie.

Gdzie tanio nadawać paczki za pobraniem?

Niezależnie od tego, czy jest się właścicielem sklepu internetowego, czy osobą prywatną sprzedającą na Allegro, OLX czy Facebooku, warto skorzystać z oferty nowoczesnej platformy logistycznej epaka.pl. W serwisie można nadawać paczki za pobraniem za pośrednictwem wszystkich znanych firm – m.in. popularnych Paczkomatów InPost, tradycyjnej Poczty Polskiej czy zaufanych kurierów UPC, GLS, DHL, DPD, UPS oraz FedEx. Operator oferuje konkurencyjnie niskie ceny wynikające z wieloletniej współpracy z kurierami i firmami logistycznymi i jest w stanie zaproponować zarówno tanie przesyłki okazjonalne, jak i atrakcyjne pakiety dla sklepów internetowych.

Zalety współpracy z epaka.pl

Współpracę z platformą logistyczną epaka.pl w zakresie nadawania paczek za pobraniem warto polecić przede wszystkim właścicielom sklepów internetowych. Operator oferuje im najtańsze przesyłki kurierskie pobraniowe (zarówno okazjonalne, jak i w ramach pakietów miesięcznych podlegających indywidualnej wycenie), obsługiwane przez godne zaufania, rzetelne firmy. Ponadto, platforma udostępnia klientom możliwość importowania zamówień z PrestaShop, ClickShop, Magneto, Shoper, iStore, Sklepicom, Eshop, Shoplo, 100sklepow, Sky-shop czy IAI Shop. Co więcej, w sklepie internetowym epaka.pl właściciele e-sklepów mogą nabyć opakowania i akcesoria do przygotowywania przesyłek w atrakcyjnych cenach.

Paczka za pobraniem epaka.pl to wygodny sposób na nadawanie przesyłek z płatnością przy odbiorze za pośrednictwem znanych i lubianych firm logistycznych i kurierów. Operatora warto polecić właścicielom sklepów internetowych – epaka.pl oferuje im możliwość importowania zamówień z systemów do sprzedaży online, sklep z opakowaniami i akcesoriami oraz atrakcyjne, konkurencyjne ceny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]