Oprogramowanie sprzedażowe w małej firmie

0
2316

W internecie znaleźć można wiele różnych programów do księgowości oraz fakturowania. Jedną z ciekawszych ofert prezentuje firma Mega-Tech. Na stronie https://www.mega-tech.com.pl znajdziemy kilka wersji programów do faktur. Każdy z programów oferuje różne funkcjonalności oraz możliwości i moduły. Najczęściej wybieranym programem jest Faktura Small Business, która daje możliwość szybkiego fakturowania bez konieczności ręcznego wpisywania danych klienta. Dzięki bazie danych klientów oraz towarów i usług wystarczy tylko kilka kliknięć, aby wystawić fakturę VAT.

megatech2

Inną grupą programów są aplikacje do wystawiania rachunków. Korzystają z nich przedsiębiorcy, którzy nie są płatnikami VAT. Działanie programu Rachunek Small Business jest podobne do wcześniej wymienionej aplikacji do faktur VAT. Co więcej, każdy z tych programów ma swój odpowiednik obsługujący magazyn. Dzięki niemu w bardzo łatwy sposób możemy za pomocą kilku kliknięć wystawiać faktury i aktualizować stany magazynowe produktów.

megatech3

Interesującym programem, jaki znaleźć można na stronie firmy, jest też Faktura RR Small Business. Aplikacja przeznaczona dla osób skupujących produkty od rolników ryczałtowych. Pozwala na łatwe wystawianie faktur oraz ich rozliczanie. Dzięki niemu nie musimy już ręcznie wypełniać dokumentów. Wystarczy kilka kliknięć myszką, aby otrzymać gotowy do wydruku dokument.

megatech4

Programy do fakturowania pozwalają na spore oszczędności oraz przyspieszenie pracy. Dzięki nim czas, jaki zajmuje nam ręczne wystawianie faktur, możemy przeznaczyć na rozwój firmy oraz inne działania biznesowe lub prywatne. Programy komputerowe do fakturowania są bardzo proste w obsłudze, a dzięki wielu dodatkowym modułom łatwo dostosowują się do potrzeb poszczególnych klientów. Firma Mega-Tech dzięki współpracy ze swoimi klientami aktualizuje napisane przez siebie programy i dostosowuje je do zróżnicowanych potrzeb klientów. W przypadku problemów z działaniem któregoś z programów do fakturowania lub wystawiania rachunków wystarczy skontaktować się z biurem obsługi klienta, a pracownicy z chęcią udziela wyczerpujących odpowiedzi i pomogą w problematycznych sytuacjach. Jeżeli nie wiesz jaki program będzie idealny dla Ciebie, to także możesz skonsultować się z pracownikami firmy.

[Głosów:2    Średnia:5/5]