Co daje nam dostęp do darmowej giełdy długów?

0
891

Z badań wynika, że zaledwie 1 na 10  przedsiębiorców cieszy się terminowym spływem należności. W pozostałych przypadkach opóźnienia wynoszą do kilku miesięcy, a czasem trafia się klient, który w ogóle nie zamierza uregulować płatności… Co robić, jeśli taki kontrahent przytrafi się Tobie? Skorzystaj z giełdy długów. Naprawdę warto!

Czym jest darmowa giełda długów?

Giełda długów System3000 to platforma internetowa, która stworzona została z myślą o przedsiębiorcach mających problemy z nierzetelnym kontrahentem. Jeśli nie możesz wyegzekwować spłaty należności lub nie chcesz trafić na nieuczciwego klienta, to giełda długów jest tym, czego potrzebujesz.

System3000 to miejsce, gdzie sprzedasz należności i szybko odzyskasz swoje pieniądze. Jak to działa? Wystarczy, że umieścisz ofertę sprzedaży swojej należności, a na pewno znajdzie się ktoś, kto z chęcią ją od Ciebie odkupi.

Prawo roszczenia zostanie wówczas przeniesione na kupującego, a Ty niemal od razu odzyskasz pieniądze, na które czekasz. Brzmi interesująco, prawda? A to jeszcze nie wszystko, gdyż dostęp do darmowej giełdy długów daje nam o wiele więcej.

Dlaczego warto korzystać z darmowej giełdy długów?

Platforma System3000 ma bardzo dużo zalet i kto raz z niej skorzysta, najczęściej zostaje tam na stałe. Dlaczego? Przede wszystkim może z niej korzystać każdy, a rejestracja, prowadzenie konta i wystawianie ofert sprzedaży nic nie kosztuje. Zarejestruj się i uchroń przed nieuczciwymi kontrahentami na wiele różnych sposobów. Co daje dostęp do darmowej giełdy długów?

Szybki zwrot zaległych pieniędzy

Jeśli trafisz na nieuczciwego kontrahenta, możesz oczywiście samodzielnie domagać się spłaty długu. Może to jednak trwać w nieskończoność i nigdy nie przynieść oczekiwanych efektów. Wstępując na drogę sądową, od razu uzbrój się w cierpliwość, gdyż taki proces może ciągnąć się latami… Jeśli brak zaległych pieniędzy niekorzystnie wpływa na Twój biznes lub całkowicie hamuje dalszą działalność, nie możesz czekać!

Giełda długów może pomóc w odzyskaniu należności. Często efekty widać szybciej, niż można się spodziewać.  Informacja o zamiarze sprzedania należności często motywuje dłużnika i pieniądze pojawią się, zanim wystawisz ofertę. Wielu przedsiębiorców woli polubownie zakończyć sprawę, niż dopuścić do publikacji swoich danych w bazie dłużników.

Czas i poczucie wewnętrznego spokoju

Co jeszcze daje giełda wierzytelności? Czas i poczucie wewnętrznego spokoju. Wbrew pozorom jest to ważne – Czas to pieniądz, a spokój ducha to dobre samopoczucie i zdrowie, które przekładają się na inne dziedziny życia. Goniąc i nieustannie upominając dłużnika, tracisz czas, zdrowie i pieniądze.

Ponaglenia często nie przynoszą skutku i tracisz mnóstwo czasu,  który mógłbyś poświęcić na rozwój firmy. Jeśli dojdzie do rozprawy sądowej, procedura również będzie czasochłonna, stresująca, a często też kosztowna.

Dodatkowo spory w sądzie mogą całkowicie przekreślić relacje między przedsiębiorcami, co nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem. Nie zawsze warto palić za sobą wszystkie mosty…  Możesz tego uniknąć. Nie tracić czasu i nie przekreślaj relacji. Sprzedaj dług, odzyskaj pieniądze i miej problem z głowy.

Dostęp do listy dłużników i możliwość weryfikacji kontrahenta

Darmowa giełda długów to również cenne źródło informacji, z którego korzystają banki, leasingodawcy i przedsiębiorcy, którzy chcą sprawdzić wiarygodność klienta przed nawiązaniem współpracy.

Na platformie znajduje się baza dłużników, co oznacza, że można zweryfikować potencjalnych kontrahentów.

Jeżeli na liście dłużników znajdziesz klienta, z którym zamierzasz podpisać umowę, jest to dla Ciebie cenne ostrzeżenie, że interesy, mogą być ryzykowne i zwiastować kłopoty. Jeśli ktoś raz nie uregulował swoich zobowiązań, może

mieć problemy ze spłatą kolejnych. W ten sposób możesz uchronić się przed niekorzystną współpracą, a nawet przed utratą płynności finansowej.

Darmowa giełda długów może pomóc w prowadzeniu biznesu. Klinknij i przekonaj się sam → https://www.system3000.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]