Bitbay – najlepsza polska giełda kryptowalut

0
1909

Rynek kryptowalut już dawno wszedł na polski rynek. Powstała także polska giełda do handlu kryptowalutami. Jest to Bitbay. Giełda ta cieszy się popularnością wśród polskich inwestorów. Posiada bowiem wiele pozytywnych cech.

Bitbay powstała w 2014 roku i jest największą polską giełdą do handlowania kryptowalutami. Siedziba giełdy znajduje się w Katowicach. Ogromną zaletą Bitbay jest duża liczba walut jakie obsługuje. Wymienić tu można choćby Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BCC), Bitcoin Gold (BTG), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Lisk (LSK) oraz GameCredits (GAME). Co więcej, właściciele giełdy zapowiadają, że już wkrótce będzie ona obsługiwała kolejne waluty. W planach są Ripple (XRP), Monero (XMR), a także Zcash (ZEC). Tak duża ilość walut sprawia, że giełda Bitbay cieszy się coraz większą popularnością wśród polskich inwestorów. Warto także dodać, że giełda obsługuje także tradycyjne waluty. Zaliczyć do nich możemy oczywiście złotówki, a także euro oraz dolary.

Warto także wspomnieć o polityce Anti-Money (AML) oraz Know Your Customer (KYC). Dla Bitbay kwestie AML oraz KYC to niezwykle ważne kwestie. Dotyczą one bowiem weryfikacji użytkowników. Dlatego nie ma możliwości działania na giełdzie bez weryfikacji konta. Giełda kryptowalutowa Bitbay bardzo dużą wagę przykłada także do kwestii zabezpieczeń. Użytkownik ma możliwość zabezpieczenia swojego konta na dwa sposoby. Dzięki temu można skutecznie zabezpieczyć swoje konto przed ewentualnym włamaniem.

To co także przyciąga użytkowników do giełdy Bitbay to bardzo szybka i skuteczna pomoc techniczna. Można powiedzieć, że pracownicy supportu pracują praktycznie przez 24 godziny na dobę. Biuro obsługi dostępne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16. W tym czasie można także skorzystać z chatu online.

Jak widać giełda Bitbay ma sporo zalet. Jeśli chcielibyśmy rozpocząć przygodę z kryptowalutami warto jest się tej giełdzie przyjrzeć bliżej. Tutaj poradnik opisujący giełdę Bitbay. Warto jest się z nim zapoznać, aby poznać wszystkie szczegółowo wszystkie funkcje giełdy.

[Głosów:4    Średnia:5/5]