Aplikacje mobilne wspierające biznes

0
1781

Od wielu lat firma Proexe dostarcza swoim klientom zaawansowane aplikacje mobilne na popularne systemy m.in. iOS oraz Android. Dzięki stałemu rozwojowi przedsiębiorstwo co roku zajmuje czołowe miejsca w konkursach organizowanych przez znane marki. Na swoim koncie firma ma wiele udanych projektów aplikacji mobilnych, które wspierają biznes oraz inne dziedziny życia. Z przykładowymi realizacjami można zapoznać się na stronie http://proexe.pl

Przydatność aplikacji mobilnych w dzisiejszych czasach jest nieoceniona. Dzięki nim można bez problemu kontaktować się z bliskimi, wymieniać informacje oraz pracować zdalnie. Firma Proexe.pl oferuje bardzo zaawansowane i szczególnie lekkie aplikacje, które z powodzeniem można znaleźć na wielu konferencjach organizowanych w naszym kraju. Dzięki rzetelnej współpracy ze swoimi klientami przedsiębiorstwo staje się jednym z najlepszych w branży tworzenia aplikacji mobilnych.

Klientami firmy są bardzo często duże przedsiębiorstwa, które stawiają na najwyższą jakość oferowanych przez Proexe aplikacji oraz fachowe wsparcie we wdrożeniu aplikacji w danej firmie. Oprogramowanie wspiera biznes oraz pomaga rozwiązywać sprawy związane z prowadzeniem firmy. W portfolio przedsiębiorstwa zobaczyć można m.in. program, który dedykowany jest dla przedsiębiorców. Dzięki niemu mogą oni obliczyć różne przydatne właścicielom firm wartości. Jest to narzędzie w pełni darmowe dostępne na stronie http://proexe.pl.

Firma w swoim portfolio ma także wiele aplikacji dla lekarzy oraz pacjentów lub osób pragnących zdrowo się odżywiać. Interesującą aplikację przydatną przedsiębiorcom firma stworzyła w 2013 roku. Jest to program Samsung Smartprint, który umożliwia drukowanie z urządzeń mobilnych na drukarkach firmy Samsung wykorzystujących funkcję Smart Print. Przedsiębiorstwo na swoim koncie ma także jedną z najczęściej pobieranych aplikacji mobilnych w naszym kraju, czyli TVN Player. Dzięki stałemu rozwojowi pracownicy podnoszą swoje kwalifikacje i dostosowują się do obowiązujących na rynku trendów oraz nowych technologii w urządzeniach mobilnych. Jeżeli poszukujesz sprawdzonych rozwiązań, które są niezawodne, to aplikacje tworzone przez Proexe są idealnym wyborem dla Twojej firmy.

[Głosów:1    Średnia:5/5]